MOŻLIWA WALKA BETERBIJEW vs BUATSI W WIELKIEJ BRYTANII?

Kryzysowa sytuacja rodzi czasem ciekawe możliwości. Dla przykładu: mistrz świata IBF i WBC wagi półciężkiej, Artur Beterbijew (15-0, 15 KO) miał 28 marca walczyć w Kanadzie z obowiązkowym pretendentem IBF - Chińczykiem Fanlongiem Mengiem, ale z powodu pandemii koronawirusa gala została odwołana i dla Rosjanina otwiera się rynek brytyjski. Mówi się, że Eddie Hearn może zacząć organizować gale w studiu telewizyjnym, a Beterbijew...

ANDRE WARD O POTENCJALNEJ WALCE BIWOŁA Z BETERBIJEWEM >>>

- On wziąłby walkę na Wyspach natychmiast i nie widziałby żadnych trudności. Artur to absolutna bestia! Wywraca każdego, kto stanie naprzeciwko niego. Artura nie interesuje miejsce walki. Wchodzi do ringu i kończy sprawę. Chce walk z najlepszymi, nieważne gdzie. Ma takie samo podejście jak Wasyl Łomaczenko - powiedział jeden z głównych bossów promującej Beterbijewa grupy Top Rank, Todd DuBoef. A kto miałby być rywalem Rosjanina? Być może nawet numer trzy rankingu IBF, Joshua Buatsi (12-0, 10 KO), brązowy medalista igrzysk w Rio, który robi na zawodowym ringu furorę. Brytyjczyk jest otwarty na walki z mistrzami, choć trudno powiedzieć, czy już w tym roku chciałby stanąć w ringu z Beterbijewem.

- Potrzebuję nauki i odpowiedniego prowadzenia, kiedy jednak przyjdzie odpowiedni czas, będę gotowy na pojedynki z czempionami. Jestem nie mniej niebezpieczny niż oni - stwierdził urodzony w Ghanie londyńczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.