POMIMO PORAŻKI KOWNACKI WCIĄŻ WYSOKO W RANKINGU WBA

Adam Kownacki (20-1, 15 KO) miał rywalizować z Robertem Heleniusem w półfinale eliminatora do pasa WBA wagi ciężkiej, tymczasem pomimo porażki Polak nieznacznie spadł w rankingu World Boxing Association, zaś Fina jak nie było, tak dalej nie ma w gronie piętnastu zawodników z prawami pretendenta.

Adam przed tym pojedynkiem był czwarty. Po porażce przed czasem spadł na szóstą pozycję.

Drugim i zarazem ostatnim naszym przedstawicielem w opublikowanym wczoraj zestawieniu jest Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO). "Diablo" otwiera drugą dziesiątkę rankingu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-04-2020 20:29:22 
Przewiduję że Adaś przez tą przegrana cofnął sie przynajmniej o 2 lata. Co i tak nie zmienia faktu że szanse na pas miał znikome. Przepadła mu też szansa na kilku milonowe wynagrodzenie. Śmiem twierdzić że jak wciąż będzie tyle zbierał na głowę to ta będzie częściej przegrywał i ta szansa na duże pieniądze już nie nadejdzie nigdy.
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 01-04-2020 20:31:06 
Dajcie Włodarowi na pożegnanie walkę w ciężkiej. Z jego obecną szybkością już tylko ciężka mu zostaje. Szczególnie, że waży podobno sporo powyżej limitu swojej kategorii
 Autor komentarza: Callisto
Data: 01-04-2020 23:22:14 
Jeśli coś działa to nie ma potrzeby tego zmieniać - można wyrzucić do kosza. Zatem, cel powinien być dwuczęściowy, dużo mniejsza waga i uszczelniona obrona.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 02-04-2020 08:11:32 
@Callisto

Tutaj racja.
Problem leży w całkowitych podstawach. Skręcania ciała, powrotu rąk do gardy.
W boksie po głowie, najważniejsze są nogi.
Ich po prostu nie ma- gdzie rotacja z przeniesieniem ciężaru ciała, gdzie zakrok, gdzie hak na wątrobę jak się nie przeniesie ciężaru na lewą nogę itd.

Tak drastyczne zmiany po tylu latach są na tyle trudne że w walce po otrzymaniu czegoś mocniejszego, może wrócić do dawnych błędów.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 02-04-2020 08:14:58 
@Yaponka

Ale kto chciałby Włodara oglądać?
Nieważne w jakiej wadze.

Facet naprawdę wiele potrafi/potrafił - widziałem jego walkę we Włoszech z początków kariery i byłem pod wrażeniem.
Tyle że później zmienił nastawienie, oparł się na swojej szczelnej obronie i nie chciał ryzykować poza pojedyńczym ciosem.

Czasem jego walki to był antyboks.
 Autor komentarza: golabek
Data: 29-04-2020 09:01:15 
Włodar zawsze był nudny. Po prostu swego czasu był jeszcze niezłym twardzielem i miał dobry krótki cios, dzięki temu przetrzymał i ostatecznie pokonał Chakieva i Greena. Powinni nakręcić temat ze Szpilą, dać sobie po razie i jeszcze zarobić parę zł. Ja bym taką walkę chętnie obejrzał a i nawet PPV zapłacił:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.