KOLEJNY ZARAŻONY ZAWODNIK STARTUJĄCY W ELIMINACJACH OLIMPIJSKICH

Drugi zawodnik startujący na eliminacjach olimpijskich z wynikiem pozytywnym na koronawirusa. Turniej w Londynie w ogóle nie powinien się rozpoczynać...

Kilkadziesiąt godzin temu ogłoszono, że reprezentujący Turcję w wadze średniej Serhat Guler, ale również jego trener Seyfullah Dumlupinar, po powrocie z Anglii okazali się zakażeni COVID-19.

Na organizatorów spadła fala krytyki. A teraz krytyka pewnie zaostrzy się jeszcze bardziej. Wynik pozytywny otrzymano bowiem również przy badaniu Toniego Filipi, który reprezentował Chorwację w wadze ciężkiej. Niestety kolejne badania mogą dać kolejne wyniki pozytywne.

Polscy reprezentanci po powrocie z Londynu zostali objęci kwarantanną. - Codziennie policja sprawdza, czy siedzę w domu i przestrzegam zaleceń - relacjonuje BOKSER.ORG reprezentujący nas w wadze ciężkiej Mateusz Masternak (-91kg), który zdążył w stolicy Anglii wygrać jedną walkę.

Poniżej przypominamy Wam walkę Chorwata sprzed paru lat z naszym olimpijczykiem z Rio - Igorem Jakubowskim, podczas turnieju w Debreczynie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.