MALIGNAGGI: FURY JEST NAJLEPSZY, POKONA JOSHUĘ

Były mistrz świata Paul Malignaggi jest obecnie cenionym ekspertem telewizyjnym. Szczególnie ceni mistrza świata WBC wagi ciężkiej, Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), na którego stawia w walce unifikacyjnej z czempionem IBF, WBA i WBO, Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO). Nie wydaje się, by starcie Brytyjczyków miało dojść do skutku w tym roku (z powodu pandemii koronawirusa przesunięta jest już walka Fury vs Wilder III), ale sam temat fascynuje.

WALKA FURY-WILDER III NIE W LIPCU - MOŻLIWY TERMIN PAŹDZIERNIKOWY >>>

- Myślę, że Fury jest najlepszym ''ciężkim'' na świecie, więc pokona Joshuę. Bardzo chciałbym to zobaczyć. Joshua jest gościem, który wciąż chce się uczyć i ma pasję, lecz Fury jest bardziej uzdolniony technicznie, ma 206 centymetrów wzrostu i rusza się jak prawdziwy atleta. Jest bardzo, bardzo zwinny i niezwykle trudno za nim nadążyć, a kiedy się to udaje, on wykorzystuje różnicę rozmiaru. Nie można z nim zbyt ostro pogrywać, jest za duży i za silny. Ma wspaniałe umiejętności, jest wielki i bardzo inteligentny - powiedział Malignaggi.

MALIGNAGGI: JEŚLI FURY NIE STRACI MOTYWACJI, TO ZNÓW POKONA WILDERA >>>

- Gdy rozmawia się z Furym o boksie, on bardzo inteligentnie się wypowiada. Rozumie to, co ma robić i czego ma nie robić. To, kim jest i kim nie jest. Może z miejsca walczyć z każdym i dać mistrzowski występ. Zrobił to w walce z Kliczką, potem zniknął. Następnie nie wyglądał najlepiej w dwóch walkach po powrocie, ale z Wilderem walczył wspaniale. W kolejnym starciu, przeciwko Wallinowi było nieciekawie, aż w końcu przyszła trzecia walka z Wilderem... Fury jest czasami wręcz zbyt cwany w tym wszystkim - z uśmiechem podsumował temat ''Króla Cyganów'' amerykański czempion.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 25-03-2020 20:49:28 
Paulie wygląda na tym zdjęciu w artykule jak screen z gry komputerowej.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-03-2020 21:28:37 
Joshua ma styl i atuty które w teorii mogą uczynić go koszmarem dla Fury'ego.
Tak samo i dla Wildera a mimo to ten facet dalej bredzi że Wilder to nr 2 i by wygrał (mimo że widział jak radzi sobie z presją Wilder którą AJ ma przecież na mistrzowskim poziomie)

Oczarowanie i tyle. Facet jest pod wpływem ostatniej walki i słusznie ale zapomina o pozostałych przesłankach.
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 25-03-2020 21:31:37 
Up@ Lepiej bredzić, że Joshua jest nr 2 i żadnego stylu ani atutów nie ma, Joshua jest ograniczony boksersko i zostanie zdeklasowany przez Furyego.
 Autor komentarza: Koshi
Data: 25-03-2020 21:59:58 
Wszyscy bredzą tylko jebany blackdog zawsze ma racje xD
 Autor komentarza: Koshi
Data: 25-03-2020 22:05:16 
Joshua ma już naruszoną główkę i nie może przyjmować ciosów. Przed ciosami grubego Ruiza był w stanie uciekać ale przed ciosami Furego czy Wildera nie ucieknie i dostaje brutalne KO w obu przypadkach.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 25-03-2020 22:46:12 
Widzę że forumowa maskotka - schizofrenik Rafał aka magister slow motion występujący pod odpowiednio 23, i 24 nickiem w historii orga znów się produkuje. Szkoda że jak zwykle, pierdoli od rzeczy.
Ale wybaczam, to chora osoba, która sprzedała nerkę by móc wielbić Doentaja Jachtowego, multimilionera z dziada pradxiada, która obecnie nie wie co począć ze swoim i tak przesranym w dniu urodzin życiem :)
 Autor komentarza: Koshi
Data: 25-03-2020 23:00:18 
Napisałbym coś ale dopóki mnie bawisz nie będę cię wyprowadzał z błędu.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 26-03-2020 00:11:25 
Joshue trzeba trafic i potem pojsc za ciosem i jest koniec. Juz Wladimir by go skonczyl gdyby brat nie kazal mu czekac i boksowac. Witek potem mowil, ze bardzo zaluje tego, ze kazal czekac.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.