SAUNDERS POZOSTAJE SKONCENTROWANY NA WALCE Z CANELO

2020-03-23, Redakcja, Instagram

Mistrz świata WBO wagi super średniej, Billy Joe Saunders (29-0, 14 KO) miał się zmierzyć z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO) 2 maja w Las Vegas, lecz pandemia koronawirusa sprawia, że to starcie ma zostać przełożone. Canelo dogadał się tymczasem z Giennadijem Gołowkinem w sprawie wrześniowej walki. Jeżeli zatem gala Canelo vs Saunders zostanie przełożona na zbyt późny termin, może nie dojść do skutku, ale Brytyjczyk całkowicie się na niej skupia.

CANELO DOGADAŁ SIĘ Z GOŁOWKINEM, CO Z SAUNDERSEM I SZEREMETĄ? >>>

- Uważam Canelo za najlepszego zawodnika na świecie bez podziału na kategorie. Wszyscy walczymy dla pieniędzy, ale dla mnie w walce z Meksykaninem chodzi nie tylko o pieniądze. Gdyby ktoś zagwarantował mi zwycięstwo, ale kazał przy tym oddać cały zarobek, to wszedłbym w to - powiedział Saunders.

- Liczy się dla mnie przede wszystkim wygrana z Canelo. To kapitalny, kompletny zawodnik, ale myślę, że nie będzie już lepszy. Nie widzieliście natomiast jeszcze najlepszej wersji mnie. Kiedy mam swój dzień, to wygrywam z Alvarezem - dodał charyzmatyczny ''Superb''.

Przypomnijmy, że Saunders znokautował w listopadzie zeszłego roku - po trudnej przeprawie - Marcelo Estebana Coceresa i po raz pierwszy obronił tytuł w limicie 168 funtów. Listopadowe zwycięstwo odniósł również Canelo, nokautując mistrza świata WBO wagi półciężkiej Siergieja Kowaliowa.

<< Powrót na stronę główną <<