BRYTYJSKIE GALE ZAWIESZONE DO KOŃCA KWIETNIA, HEARN WCIĄŻ WALCZY

Zgodnie z oczekiwaniami Brytyjska Komisja Bokserska (BBBofC) przedłużyła zawieszenie dotyczące organizacji gal bokserskich. Nowe zarządzenie komisji zawiesza gale do końca kwietnia. Sprawia to, że jedyne duże fale, jakich terminy na Wyspach pozostały niezmienione, to imprezy Eddie'ego Hearna (Matchroom). 

AFERA DOPINGOWA FURY'EGO: WARREN I HEARN WYMIENIAJĄ CIOSY

Mowa tutaj o dwóch  galach majowych i jednej czerwcowej: Whyte vs Powietkin (2 maja), Chisora vs Usyk (23 maja) i Joshua vs Pulew (20 czerwca). Zostaną one prawdopodobnie przełożone, jednak Hearn ma już nowy plan, który może wprowadzić w życie.

Brytyjski promotor planuje serię niewielkich eventów - zapewne bez udziału publiczności, transmitowanych przez telewizję Sky Sports. Walczyć mieliby podczas takich gal mniej znani bokserzy promowani lub współpromowani przez Matchroom w Stanach Zjednoczonych, tacy jak Reshat Mati czy Nikita Ababij, a także angielscy prospekci. Pomysł Hearna nie nabrał na razie konkretnych kształtów, mamy je poznać na dniach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-03-2020 18:53:55 
Apogeum korony dopiero w nas uderzy, rządy będą zmuszone wprowadzać godziny policyjne i wszyscy będą uwięzieni w domach, nikt nie jest w stanie przewidzieć co będzie za miesiąc lub dwa. Wcale się nie zdziwię jeśli pierwszą dobrą galę zobaczymy dopiero w przyszłym roku.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-03-2020 12:14:41 
Jak prezes - nie przyjmuje tego do wiadomości.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.