ARUM: SKORO RUIZ ZNOKAUTOWAŁ JOSHUĘ, MOŻE ZROBIĆ TO RÓWNIEŻ PULEW

Anthony Joshua (23-1, 21 KO) co prawda zrewanżował się Andy'emu Ruizowi, ale przylgnęła do niego łatka zawodnika mało odpornego na ciosy. Podobnego zdania jest Bob Arum, współpromotor między innymi Kubrata Pulewa (28-1, 14 KO) i Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO).

Joshua i Pulew powinni skrzyżować rękawice 20 czerwca w Londynie, lecz w związku z zagrożeniem płynącym ze strony koronawirusa wszystko może mocno przesunąć się w czasie. Bułgarski pretendent stwierdził nawet, że pojedynek może zostać przeniesiony na koniec roku. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

- Mówię wam, Joshua nie ma w ogóle szczęki. Przecież promowałem każdą walkę Andy'ego Ruiza do momentu starcia z Aleksandrem Dimitrenką i bardzo dużo wiem o tym chłopaku. Wiedzieliśmy więc, że to dobry dzieciak, z szybkimi rękoma i twardym podbródkiem, ale bez mocnego uderzenia. Przecież w przeszłości nie potrafił skończyć przed czasem przeciętnych rywali. Kiedy więc znokautował Joshuę jasne dla mnie stało się, że Joshua nie jest zbytnio odporny na ciosy. Moim zdaniem Pulew ma duże szanse, by go zastopować - stwierdził szef grupy Top Rank.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 23-03-2020 11:57:54 
Zaczyna się pierdolenie. "Bo jak Ruiz znokautował Joshue to" ble ble ble… Pulev sam nie ma szczęki to raz a dwa jest strasznie waciany. Po za tym jak on chce znokautować Antka jak męczył się na punkty z jakimś Bookerem… Pisałem to wiele razy i powtórzę raz jeszcze. Ta walka to totalny missmatch i wszystko powinno być rozstrzygnięte do 7 rundy.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-03-2020 12:07:46 
Po pierwsze Ruiz nie znokautował AJ, tylko go zastopował, a najdokładniej AJ'a poddał sędzia ringowy po czwartym nokdaunie. Ruiz trafiał AJ najlepszymi ciosami i AJ wstawał. Podobnie AJ trafiał KLiczko i Aj raz upadł i wstał.
Pulew skończy z AJ tak jak z KLiczko, dostanie kilka gongów i pójdzie spać..

Tysona Furyego na deskach miał Nenad Pajkić, więc na deskach Fury'ego może mieć ktokolwiek..
Kim do koorwy jest Nenad Pajkić..
 Autor komentarza: Furmi
Data: 23-03-2020 12:11:19 
@MLJ - pogromcą Grześka Kiełsy ;)
 Autor komentarza: Clevland
Data: 23-03-2020 13:00:29 
Pulew nie nie podejmuje ryzyka, on bazuje na spokojnym boksie.
A tak nastawiony nie zrobi A.J. zbyt wiele.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 23-03-2020 13:10:21 
Na Kliczkę ruszył, bo musiał. I spodziewam się, że Joshuę też ruszy.
 Autor komentarza: falken
Data: 23-03-2020 14:33:51 
Każdy następny, który ruszy na AJa z rozpędu, myśląc że na siłę go przełamie, bardzo się zdziwi. Joshua na moje oko będzie coraz bardziej szedł w kliczkową taktykę - w końcu czemu nie korzystać z pozycji i sprawdzonego sposobu jej utrzymania? Idealny sposób na zarobek. Na naparzaniu się z grubasami nikt dobrze nie wychodzi, bo można oberwać przypadkiem i przegrać - a to dobrze nie wygląda. A gadanie, że prowadzisz nudne walki, ale wygrywasz, łatwo się olewa z pozycji mistrza. Pies szczeka, karawana jedzie dalej.
Co nie zmienia faktu, że jak mu Fury wejdzie w końcu do ringu, to pozamiata.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 23-03-2020 16:39:39 
Skoro Joshua zabił Martina to moze też zbić Puleva
 Autor komentarza: Bongo
Data: 23-03-2020 16:40:04 
Miało być zbił
 Autor komentarza: Granat
Data: 23-03-2020 17:42:16 
Hahah to "Pulev ma duże szanse, by go zastopować" Arum szuka chyba naiwniaków którzy uwierzą w te słowa. Bułgar jest słabszy boksersko od AJ, i to chyba nawet w ciosach prostych. W dodatku fatalna, wręcz komicznie wyglądająca obrona. O ile Anglik nie zrobi jakiegoś głupiego błędu, spokojnie wygra przed czasem.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 25-03-2020 10:17:35 
Zartan, chyba jesteś optymista bo javtego Bułgara nie widzę by doczekał 5 rundy. Kobrabto nie pasujący do Puleva ksywka, dużo gada a w ringu mało robi, z Klitchko przewracał się od wiatru i liczył ile zarobi. Nie lubię Puleva jako boksera, zgaduje ze do ringu wyjdzie ob.rany na maksa i będzie walczył nieczysto modląc się o kontuzje AJ i by mu Angol krzywdy nie zrobił. Wielu lepszych bokserów ale bycie cierpliwym i poza ringiem szukanie swojej szansy na zarobek Pulevowi wychodzi dobrze. Druga maks trzecia runda i Pulew udając kontuzje zrezygnuje z dalszej walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.