Archiwum wiadomości z dnia: 2020-03-21

 


USYK: CHCĘ WALCZYĆ ZARÓWNO Z JOSHUĄ, JAK I Z FURYM

Zaplanowana na 23 maja walka obowiązkowego pretendenta WBO w wadze ciężkiej, Aleksandra Usyka (17-0, 13 KO) z Dereckiem Chisorą (32-9, 23 KO) oddala się coraz bardziej, ale wciąż pozostaje możliwa. Sam Usyk stara się myśleć pozytywnie i odpowiada na pytania dotyczące walk o najwyższe laury z czempionami królewskiej dywizji.


TEDDY ATLAS ANALIZUJE WALKĘ MANNY PACQUIAO vs MIKEY GARCIA

Jedna z wielkich walk, które możemy w tym roku zobaczyć - nawet podczas pandemii koronawirusa - to planowane na lato starcie Manny Pacquiao vs Mikey Garcia o należący do Filipińczyka pas WBA wagi półśredniej. Eddie Hearn chce doprowadzić do tego pojedynku w Arabii Saudyjskiej. Ciekawą analizę hitowej konfrontacji przedstawił charyzmatyczny trener Teddy Atlas.
ROCZNICA WALKI MIKE TYSON vs TONY TUBBS

To już trzydzieści dwa lata. 21 marca 1988 roku na ringu w Tokio Dome siejący postrach w wadze ciężkiej Mike Tyson (33-0, 29 KO) wyszedł do szóstej obrony tytułu mistrza świata. Na jego biodrach wisiały pasy WBA/WBC/IBF. W rolę pretendenta wcielił się dawny champion World Boxing Association, Tony Tubbs (24-1, 15 KO).