SZOK NA BROOKLYNIE: KOWNACKI PADŁ I PRZEGRAŁ W BOJU Z HELENIUSEM

Straszliwa bitwa w Barclays Center zakończyła się wielkim szokiem dla polskich kibiców. Adam Kownacki (20-1, 15 KO) został pokonany przez TKO w czwartej rundzie przez Roberta Heleniusa (30-3, 19 KO), który potężnymi uderzeniami odwrócił losy walki i powstrzymał marsz 'Babyface'a'.

Adam zaczął lewym prostym na korpus, a potem zaczął bardzo ostro wchodzić do półdystansu. Bił prawym z górym nad lewą ręką, lewym sierpowym na głowę i sierpami z obu rąk na korpus. Wciąż dobrze pracował lewy prosty, a także prawy prosty na tułów. Kanonada Polaka nie ustawała. Helenius był rzucany po całym ringu i nie potrafił utrzymać Adama w dystansie.

''Babyface'' ruszył do dalszej pracy od pierwszej sekundy drugiej odsłony. Fin zachowywał nordycki chłód i szukał bomby z prawej ręki, lecz to Adam ją zrzucił. Za moment nadział się jednak na mocny prawy prosty i rozgorzała brutalna jatka. Polak dominował, lecz przyjmował też swoje. Helenius został przyparty do lin i zasypany uderzeniami w końcówce starcia. 

Trzecia odsłona to nieco spokojniejszy początek. Nie na długo. Lewa ręka Adama torowała drogę, a prawe dochodziły do głowy Fina coraz częściej. Osłabiały go też uderzenia na dół. ''Babyface'' napierał niczym walec i był bezlitosny, ale Helenius zdołał odgryźć się kilkoma mocnymi uderzeniami. Brakowało mu natomiast pracy nóg i techniki, by zmienić obraz tej batalii. Tak się przynajmniej wydawało.

Niestety... Niespodziewanie na początku czwartej odsłony Adam został czysto trafiony bardzo mocnymi ciosami prawą ręką. Był poważnie zraniony, choć sędzia uznał przez moment, że ''Babyface'' się poślizgnął. Fin zachował zimną krew, rzucił Polaka na deski, a gdy ten wstał, zasypał go uderzeniami i sędzia przerwał pojedynek. Szok na Brooklynie stał się faktem, polscy kibice zamarli w milczeniu, a smutny Kownacki ruszył od razu do szatni, pozostawiając na placu boju wciąż jakby ''chłodnego'' zwycięzcę, na twarzy którego pojawił się jednak w końcu dumny uśmiech.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 08-03-2020 04:47:32 
Szpilka-Kownacki 2 ? kto wie
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 08-03-2020 04:48:21 
głowe odcina, lecisz na instynkcie
 Autor komentarza: 1908
Data: 08-03-2020 04:52:40 
Naprawdę ktoś wierzył, że przyjmowanie olbrzymiej ilości ciosów na twarz w prawie każdej walce, prędzej czy później nie odbije się na odporności na ciosy? 31 lat na karku też robi swoje. Organizm już się tak szybko nie regeneruje jak u 20-parolatka.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 08-03-2020 04:53:51 
Dla mnie ten wynik jest dużym zaskoczeniem. Helenius w takich intensywnych wymianach cios za cios z reguły słabo sobie radził mimo, że dysponuje mocnym ciosem. No ale to jest waga ciężka i jeden cios zmienia obraz walki. Wydaje mi się, że Finowi pomogło szczęście w tych wymianach, ale nie chcę umniejszać jego zwycięstwa. Poza tym trzeba przyznać, że Helenius wyglądał na zmotywowanego. On chyba traktował ten pojedynek jako ostatnią szansę na pozostanie w grze.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 08-03-2020 04:53:54 
Dla mnie bez sensacji. Stanął na przeciwko niego ktos kto umie przyjac i bylo widac juz jak z Martinem albo Arreola dawal walki na pograniczu. Bardzo sie ciesze z takiego wyniku, dmuchany balonik przez wszystkich, jak i pana Garczarczyka pękł z hukiem. Tak to jest jak sie omija wyzwań. Pisałem jak oglosili walke, ze taka walka nie ma sensu, bo jezeli przegra to bedzie tragedia i lepiej przegrac z kims z top10, no ale co tam. Nosil wilk razy kilka, poniesli wilka. Adam musial zostac w koncu obnazony, bo tego nie dalo sie oglądać.
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 08-03-2020 04:56:57 
Szkoda ale to też było do przewidzenia w walce z takim gościem jak Helenius który ma z czego uderzyć kawał chłopa to no nie można wszystkiego czy czyścioch czy obtarty cios przyjmować na głowę bo Boks nie na tym polega a Adam no niestety trochę jest prymitywny w tym swoim boksie trochę jak Wilder tylko że Wilder poluje na jeden cios a Adam pcha do przodu bez uników ani nic i zbiera każda bombę na głowę no i jak to Powiedział ŚW Pamięci Jurek Kulej nie odpornych na ciosy jedynie są źle trafieni... Szkoda
 Autor komentarza: Ignas
Data: 08-03-2020 04:59:23 
Co tu się właśnie odwaliło...? Adaś już przyjmował dużo bomb od mocniej bijących jak np Martin i NIC. Po tych kilku rundach byłem już spokojny, walka wyglądała jak każda poprzednia ,,Babyface'a" - mnóstwo zadawał, ale sporo też przyjmował i jak zwykle wydawało się, że te ciosy nie robią na nim zbytniego wrażenia. Nagle szok...leży i pływa :/
Oby to był wypadek przy pracy i idealnie ulokowany cios, a nie pierwsze oznaki rozbicia...
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 08-03-2020 05:00:54 
zgadzam się, Adam został obnażony, nie sądziłem że stanie się to z Heleniusem, przed walką miałem myśli że skoro Szpilka taki słaby to i poziom Adama może okazać się średni, walka nie poszła po myśli Adama, ciosy na głowe wchodziły słabo, nie było takiej pewności siebie, Polski boks leży i kwiczy, ale Amerykański też, świadczą o tym wygrane Adama nad Amerykańskim zapleczem, niestety po tej walce Adam nie będzie już lepszy, straci pewność siebie, zobaczył że może przegrać, inni też zobaczyli że się da go pokonać, słaba noc
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 08-03-2020 05:02:48 
Ghostbuster no wiesz był zmotywowany bo Kownacki był wysoko wszędzie a to zwycięstwo dało mu przepustkę do dobrej walki za dobre pieniądze proste no ale to już pisałem kiedyś że nie można wszystkiego zbierać w walce to nie jest słomkowa czy musza tylko ciężką chłop waży 108 kg prosty rachunek naturalny ciężki fajne warunki fizyczne
 Autor komentarza: Gazun
Data: 08-03-2020 05:04:17 
Kurs 6,69 mi wszedl na Heleniusa za sama wygrana za KO było dużo więcej
 Autor komentarza: Dominic
Data: 08-03-2020 05:05:32 
Tym się cechuje HW - jeden cios i chuj bombki strzelił!Kownacki w każdej walce szedł do przodu jak czołg i przyjmował - a jak atakujesz musisz się liczyć z ewentualną kontrą i siadło w punkt.Helenius wytrzymał natarcie i przeczekał a co wiedział, że Nasz orzeł będzie atakował na pressingu.Ale może lepiej wcześniej tak się stało niż później, może wreszcie Kownacki odkryje defensywę!Bo zgubiło go to, że chciał typa zastopować a sam został zastopowany!
 Autor komentarza: Bonifacy
Data: 08-03-2020 05:06:02 
Wielka szkoda. Wszyscy wiedzieliśmy, że to kiedyś nastąpi, bo Adam nie nauczył się obrony, ale chyba mało kto spodziewał się, że koniec przyjdzie już w walce z wypalonym Heleniusem, który - jak się wydawało - najlepsze lata ma już za sobą.

Powtórzę, że nie wszystko ZNÓW zwalałbym na wysoka wagę Polaka. Tu bardziej chodzi o jego podejście. On jest do bólu przewidywalny i absolutnie nic zmienił w swoim boksie, niczego nie dodał. Kiedyś tłumaczył, że próbował balansu, ale obrywał tyle samo, więc szybko wrócił do starego stylu. No cóż, jeśli ćwiczył obronę tak samo pilnie, jak pilnował wagi, to absolutnie nie dziwi, że jest zawodnikiem jednowymiarowym i tym samym łatwym do przeczytania.

Wydawało się, że walka idzie pod dyktando Kownackiego. Znowu szedł do przodu, zasypując rywala gradem ciosów, ale pojedyncze ciosy Fina siały spustoszenie w jego obronie. Adam przyzwyczaił wszystkich sympatyków boksu, że potrafi przyjąć, ale tym rywal wyprowadził o jeden cios za dużo. Czyżby było już widać pierwsze efekty rozbicia? Jeśli Heleniusowi nie wyszedł cios życia, to dalsza kariera Adama stoi pod dużym znakiem zapytania. Walka z Arreolą też mu nie wyszła.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 08-03-2020 05:06:13 
Martin nie jest mocniej bijący od Fina, Adam zlekceważył Heleniusa ewidentnie bo już sobie odpuścił jakąkolwiek ostrożność. Po prostu w niego wjeżdżał jak w emeryta, styl stylem ale to było głupie tym bardziej że Adam nie padł po pierwszych czysto przyjętych ciosach w tej walce więc miał szansę być trochę ostrożniejszy widząc że Helenius nie pęka.
Teraz oby do niego dotarło że musi poważnie popracować nad obroną i dietą.
 Autor komentarza: Galed12
Data: 08-03-2020 05:06:21 
Kilka powodów ode mnie, dlaczego Kownacki przegrał:
- Zbyt pewny siebie, nastawiony na wygranie przez KO
- Ciosy bez precyzji i bardzo mały % trafionych czystych ciosów. Bije na ilość a nie jakość.
- Kiepska obrona. Helenius bez problemu trafiał Kownackiego CZYSTYMI ciosami. Jeśli chodzi o ciosy czyste to myślę że Helenius przyjął mniej i to miało duży wpłw
- W bodajze 3 rundzie widać było że Helenius jest trochę obity ale nadał się trzyma i próbuje zmęczyć Kownackiego, przyjmująć większość ciosów na gardę
Już od około drugiej rundy miałem wrażenie, że Kownacki może przegrać przez zmęczenie. Był tak bardzo nastawiony na szybkie KO, że kompletnie nie myślał o wygraniu na punkty. Wyszło trochę inaczej ale miało to spore znaczenie.

Trochę mi go szkoda a trochę nie. On się nie rozwijał od jakiegoś czasu. W boksie trzeba być mądrym co pokazuje Fury i Joshua którzy potrafią coś zmienić i się dostosować a czego nie pokazał Wilder i Ruiz, z których jeden przez całą kariere bazuje na kombinacji lewy-prawy prosty a drugi jest kompletnie bez dyscypliny. Skoro nie potrafił się uczyć z czyichś błędów to może zrobi to teraz.
Pamiętam jak krytykował Ruiza za jego postawe i kiepskie skracanie dystansu w rewanżu z Joshuą.
 Autor komentarza: Koshi
Data: 08-03-2020 05:12:05 
Ja wiem czy Adam został tutaj obnażony? Każdy wie jak boksuje, bez obrony, zbiera na łeb w każdej walce, to było pewne że w końcu ktoś go trafi w punkt i będzie po zabawie.
 Autor komentarza: Koshi
Data: 08-03-2020 05:13:22 
Dziwić może fakt że padło na Heleniusa ale boks bywa przewrotny.
 Autor komentarza: januzs
Data: 08-03-2020 05:13:31 
Kownacki się nadział najpierw na lewy potem na prawy ,
który był precyzyjny i na szczeke , wiecej winy Adama niż umiejetnosci Heleniusa , Polak przeszarżował, to Fin padał kondycyjnie, niepotrzebne podpalanie sie i lekcewazenie przeciwnika zemsciło sie na Polaku.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 08-03-2020 05:14:42 
Sikso4

Wiadomo, że Adam dużo zbiera i teraz po tej porażce może stracić dużo pewności siebie, ale nie spodziewałem się, że to Helenius go poskłada. Helenius przegrywał z takimi "mistrzami półdystansu" jak Johan Duhaupas czy Gerard Washington. Nawiasem mówiąc porażki Fina z tymi zawodnikami też były dla mnie zaskoczeniem, bo kiedyś postrzegałem Nordyckiego Koszmara jako twardego pięściarza z mocnym uderzeniem, ale nie grzeszącego szybkością. Mam wrażenie, że Helenius część swojej kariery trochę przespał, a jak zdał sobie sprawę, że walka z Kownackim to ostatnia szansa na duże pojedynki to wziął się za siebie i pokazał, że ma serce do walki.
 Autor komentarza: 1908
Data: 08-03-2020 05:19:26 
@SWJar

Bierzesz pod uwagę ile ów Martin ulokował ciosów na twarzy Adama? Przecież były momenty gdy Kownacki pływał w tej walce. Pojedynek z Arreolą. Pojedynek na wyniszczenie gdzie też konkretnie przyjął. Człowiek nie jest z granitu. Wystarczy spojrzeć na tiki Sosnowskiego, mimo że już od jakiegoś czasu nie walczy tylko udziela się jako ekspert.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 08-03-2020 05:27:08 
Wiadomo, że Polak zbyt agresywnie walczy nie licząc się z obroną, ale dotychczas ten styl pomagał Adamowi, a skoro ta metoda dobrze się sprawdzała to po co ją zmieniać. Adam dzięki temu, że narzucał ogromne tempo walki nie pozwalał rywalowi na myślenie, spychał ich do defensywy i ostatecznie Kownacki przełamywał rywala zasypując gradem ciosów. To jest jednak waga ciężka i jeden cios może zmienić obraz walki. Rzeczywiście w tej walce Adam został obnażony tj. poznaliśmy granice jego odporności na ciosy.
 Autor komentarza: Koshi
Data: 08-03-2020 05:28:57 
Wiadomo ze jest to duża niespodzianka ale bez jaj z tą sensacja roku to gruba przesada.
 Autor komentarza: Galed12
Data: 08-03-2020 05:29:53 
januzs
Osobiście uważam, że Helenius trzymał się znacznie lepiej niż się wszystkim wydawało. Trochę był w szoku aż tak szybkiego tempa na początku. Bodajże w 3 rundzie miałem wrażenie, że Helenius celowo nie odpowiada i stara się zbierać jak najwięcej na gardę by zmęczyć Kownackiego.

Kownacki jest trochę prymitywny i to jest problem. Nie czyta przeciwnika, nie potrafi nic zmienić, dostosowac się itd.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 08-03-2020 05:31:13 
BALONIK PRZEBITY!
Od początku mówiłem, że Adam to surowy, prosty bijok i zostanie przebity. Nie sądziłem jednak że tak szybko. Myślałem że uda mu się dorwać do Wildera i tam zaliczy potężne KO w pierwszych kilku rundach. Ale że Helenius? :/

Słuchajcie, co tu dużo mówić. Posłuchajcie Adama co on wygaduje w wywiadak z Garnkiem. Mniej więcej "Dużo zbieram ale i tak gościa dobijam". Takie prostackie jak i całe jego podejście do boksu. Przecież ten chłopak nic nie potrafi. Zupełnie nic. Obrona, poruszanie się, klincz, nawet atak jest chaotyczny, rzucane do przodu pchane ciosy.
Świetny talent, któremu brakowało dobrych trenerów i opieki jaką miał np. Szpilka w Polsce, no i jego ambicji i chęci do rozwoju, to też racja.
Szkoda. Ciekawe co Garnek teraz będzie mówił.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 05:31:49 
prawda jest taka ze adam nikogo nie slucha a jemu jest potrzebny taki trener z jajami jak np fiodor ktory jako jedyny nie ulegl gitowi , i kownackiemu by to wyszlo na dobre jakby mial trenera do ktorego ma szacunek i go slucha np co dpo taktyki i do wagi , a adas se byl caly czas sterem zeglarzem okretem , dlugo bardxzo sam sobie kariere prowadzil to i tak mu zostalo ze wie najlepiej, niestety zycie pokazalo ze ludzie obok albo sa zaslepieni albo nie maja jaj zeby powiedziec jak wyglada prawda nawet garnek gadal wczoraj jak to adam dobrze wyglada, wiec gosc zyl w swoim swiecie , zaczely sie duze pieniadze , pokazalo sie duzo ludzi co mu ty;lko kadza nie powiedza prawdy jsak jest naprawde , zreszta sam adam sie oklamywal po walkach tak za duzo wazylem musze to zmienic co nowa walka to czuje sie switenie a waga dalej jak byla tak jest , do tego trener chyba badziej kolega nie potrafi nad nim zapanowac wogole t o co dzis adam odpierdolil w tym fantazyjnym ataku to glowa mala poprostu fantazja made in mont everest
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 08-03-2020 05:33:37 
A taki dowcip na nasze smutki.

- Wiecie dlaczego Adam przegrał? Bo nasi austryjaccy sędziowie z walki Szpilki nie zdążyli dolecieć na galę do Stanów.
 Autor komentarza: Rezjjel89
Data: 08-03-2020 05:34:20 
Jprdl. HW, cios na szczękę i ludzie zdziwieni, że chłop leży. Większość to boks od wczoraj ogląda? To, że ktoś nie ma 100% wygranych przez K.O nie znaczy że słabo bije. Typ który waży 100kg i pół życia uderza w worek nie może słabo bić. Taki wynik był do przewidzenia. Jak nie z Wikingiem to z kolejnym rywalem.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 08-03-2020 05:36:20 
@OjciecZradioMaryjja
"prawda jest taka ze adam nikogo nie slucha a jemu jest potrzebny taki trener z jajami jak np fiodor"

Ojciec ma rację, ale niech sobie ojciec wyobrazi, że Fiodor, pracujący z poukładanymi, karnymi bokserami, których dokładnie ustawia dostaje nagle surowego Kownackiego. Gościa, którego musiałby uczyć wszystkiego od początku, zaczynając od podstawy bokserskiej :/ A Kownacki to nie amator, ma swoje nawyki. Za dużo zaniedbań, żaden trener cudów już tutaj nie zdziała.
 Autor komentarza: cinek11
Data: 08-03-2020 05:41:05 
Jaki jeden cios, raczej mnóstwo ciosów już od kilku walk wstecz. Do tego po wpadce jego najlepszego przyjaciela, też jakby dużo stracił. Już po pierwszej rundzie ledwo oddychał, miałem przeczucie, że to tak się skończy, szkoda, że w Łomży mi zwalili kupon.
Ps. Dlaczego Adam tak szybko uciekł z ringu, pogratulował dla Heleniusa??
 Autor komentarza: Gazun
Data: 08-03-2020 05:43:28 
Cinek11

To co straciłem na kuponie szpilki oddali mi w walce Kownackiego więc wyszedłem na 0 ale gdyby nie wałek byłbym bardzo zadowolony z powiększonej wypłaty na 10
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 05:46:23 
Autor komentarza: CooperekData: 08-03-2020 05:36:20
@OjciecZradioMaryjja
"prawda jest taka ze adam nikogo nie slucha a jemu jest potrzebny taki trener z jajami jak np fiodor"

Ojciec ma rację, ale niech sobie ojciec wyobrazi, że Fiodor, pracujący z poukładanymi, karnymi bokserami, których dokładnie ustawia dostaje nagle surowego Kownackiego. Gościa, którego musiałby uczyć wszystkiego od początku

chodzilo ojcu nie koniecznie o fiodorA TYLKO BARDZIEJ O TRENER ZAWODNIK relacje jaka miaL FIODOR Z SZPILKA NP I TYLKO taka sznase ojciec widzi ze kownacki ma trenera takliego ktorego slucha i oboz jak zawodowiec w big bear czyli nie w domu tylko taki jak mial z adamkiem w lomnicy , wtedy moze by co jeszcze byc inaczej niestety z czolowka mocno bijaca go lepeij nie wystawiac bo szkoda chlopaka bo lubi go ojciec mimo wszystko
 Autor komentarza: Rezjjel89
Data: 08-03-2020 05:46:43 
@Gazun
Mi kupon niestety popsuł sędzia. Gdyby nie stopował Ukraińca to szpilman by przegrał i by siadło.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 05:51:43 
dobra tera jakby ojciec mial stawiac kase to jednak chinka wygra , bije jak chlop i naprawde potrafio nokaltowac a nie wygrywac przed czasem bo sedzia przerywa
 Autor komentarza: Rezjjel89
Data: 08-03-2020 05:52:27 
nie znam sie na mma. Obejrze bo walczy polka i tyle.
 Autor komentarza: cinek11
Data: 08-03-2020 05:56:18 
A może Adam ma koronowirusa? I Szpilberg? I oczywiście sędziowie w Łomży?
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 05:58:37 
ale naprawde walka wieczoru bedzie kozak

Walka wieczoru (ok. 06:00)
185 lb: Israel Adesanya (MMA 18-0-0) vs Yoel Romero (MMA 13-4-0) | walka o pas | 5 rund

sportyka sie swietny zapasnik i dobry fighter z kozakiem stojki takim troche princem hamedem w mma :) bo styl walkli adesanji jest kuzwa jakby nie walczyl naprawde tylko krecili nastepny film z vandamem :)
 Autor komentarza: Rezjjel89
Data: 08-03-2020 06:01:39 
Hamed był średniakiem. Czyli średniaki walczą w mma?
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:04:46 
Autor komentarza: Rezjjel89Data: 08-03-2020 06:01:39
Hamed był średniakiem. Czyli średniaki walczą w mma?

nie czas na spieranie sie , jaki byl chodzi o styl walki i pajacowanie duze :) adesanya lubi swirowac i narazie nikt go nie skarcil jak hameda :)
 Autor komentarza: pinsc
Data: 08-03-2020 06:05:44 
Może ktoś poczęstować linkiem do UFC?
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:07:03 
po tym jaj jj dostala lomot od namajunas w stojce to chinka czuje ja znokaltuje cizko
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:07:42 
http://goldvod.tv/channel,99.html
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:08:18 
chinkA jest strasznie agresywna i bije jak chlop
 Autor komentarza: Bonifacy
Data: 08-03-2020 06:13:29 
Jestem zaskoczony postawą Polki. Rundę raczej przegrała, ale to była jej najlepsza wersja od lat.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:14:06 
chinka widac ze chce zajebac niwe brac jencow ani klepac :)
 Autor komentarza: Bonifacy
Data: 08-03-2020 06:15:46 
Pamiętacie jaszcze Ernesto Hoosta?
 Autor komentarza: Bonifacy
Data: 08-03-2020 06:19:51 
Druga runda dla Chinki, ale jeszcze wszystko może się zmienić. JJ dobrze walczy.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:20:02 
walka kozak
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:21:36 
Autor komentarza: BonifacyData: 08-03-2020 06:15:46
Pamiętacie jaszcze Ernesto Hoosta?

jak przegral z bobem sappem ??:)
 Autor komentarza: tolekk78
Data: 08-03-2020 06:23:28 
Nie lubię Jędrzejczyk ale muszę przyznać że bardzo dobra walka Aśki
 Autor komentarza: Bonifacy
Data: 08-03-2020 06:26:36 
Trzecia dla JJ. Chinka stanęła w drugiej połowie rundy i jest już mocno rozbita. Polka ma duże doświadczenie w pojedynkach 5-rundowych, więc końcówka powinna należeń do niej.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:27:28 
utor komentarza: tolekk78Data: 08-03-2020 06:23:28
Nie lubię Jędrzejczyk ale muszę przyznać że bardzo dobra walka Aśki

prawda
 Autor komentarza: Bonifacy
Data: 08-03-2020 06:32:38 
Bardzo dużo zebrała JJ w 4. rundzie. To były mocne ciosy. Nie wierzę, aby wygrała to na punkty.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:32:59 
dwie baby a walka jak tralla
 Autor komentarza: tolekk78
Data: 08-03-2020 06:34:26 
Obawiam się że biznes weźmie górę i na punkty wygra Chinka
 Autor komentarza: tolekk78
Data: 08-03-2020 06:36:37 
Walka roku w kobiecym mma
 Autor komentarza: Bonifacy
Data: 08-03-2020 06:39:24 
Dużo się działo w ostatniej rundzie. Trudno wyrokować, kto ją wygrał. Wiele rund było bliskich, ale w mojej ocenie Chinka była lepsza w trzech rundach. Obym się mylił.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:39:29 
walka kozak , chinka mistrzynia jest , waqlka bardzo bliska ciekawe jak sedziowie dali
 Autor komentarza: Bonifacy
Data: 08-03-2020 06:41:02 
Jednak... Szkoda, ale to był najlepszy występ JJ od wielu lat.
 Autor komentarza: tolekk78
Data: 08-03-2020 06:41:26 
Tak jak powiedziałem biznes wygrał.Brawa dla Aśki jedna z najlepszych jej walk w karierze
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:41:33 
i sprawiedliwie bo za czasow jj jak byla mistrzynia to dali by wygrana asce
 Autor komentarza: Gazun
Data: 08-03-2020 06:41:35 
Według mnie Asia kontrolowała cała walkę praktycznie była bardziej precyzyjna i mimo że byłem pewny że wygra uważam że trochę ja skrzywdzili
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:42:47 
Autor komentarza: tolekk78Data: 08-03-2020 06:41:26
Tak jak powiedziałem biznes wygrał.Brawa dla Aśki jedna z najlepszych jej walk w karierze

raczej taka sprawiedliwosc , za czasow panowania saki jakby pretendentem byla chinka ta walke wygralal by askka
 Autor komentarza: tolekk78
Data: 08-03-2020 06:44:45 
Ojcze

Uwierz że tu na pewno nie chodziło o sprawiedliwość.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:47:21 
kuzwa aska wyglada ze moglaby zagrac w horrorze tera
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 08-03-2020 06:48:14 
Piękna walka😁.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:48:36 
Autor komentarza: tolekk78Data: 08-03-2020 06:44:45
Ojcze

Uwierz że tu na pewno nie chodziło o sprawiedliwość.

prawda jest taka ze walka byla bardzo bliska to chinka byla mistrzynia , wiec bez przesadsy ze aske tak skrzywdzili
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:49:35 
dobra tera bedzie ciekwa walka dopiero :)
 Autor komentarza: tolekk78
Data: 08-03-2020 06:52:13 
Ja nie mówię o jakieś krzywdzie tylko o faktach a te są takie że Chiński rynek jest nie ograniczony i Dana White będzie promował chińskich zawodników
 Autor komentarza: tolekk78
Data: 08-03-2020 06:53:36 
Ojcze

Kto według ciebie jest faworytem
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:55:32 
utor komentarza: tolekk78Data: 08-03-2020 06:53:36
Ojcze

Kto według ciebie jest faworytem


kuzwa chyba adesanja jak romero nie odwali cos jak nieraz mu wychodzilo :)
 Autor komentarza: Bonifacy
Data: 08-03-2020 06:55:57 
Dla mnie Israel faworytem.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:56:41 
stojka adesanji jest kozak , lubi go ojciec ogladac ale za to rommero ma parter ktorego nie bedzie mial adesanja nigdy :) tak wiec walka bardzo fajna
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 06:57:21 
ta po lewej proszona do ojca predziutko :)
 Autor komentarza: tolekk78
Data: 08-03-2020 06:58:03 
Też stawiam na Adesnje ale Romero może wywinąć numer i wygrać przed czasem.Jednak nokaut będzie ale w drugą stronę
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 08-03-2020 07:08:08 
Pierwsza runda przekomiczna.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 07:09:12 
no chlopqki dali czadu w 1 rundzie :)
 Autor komentarza: Bonifacy
Data: 08-03-2020 07:09:25 
Niewiele się działo. Nigeryjczyk ma zbyt wiele szacunku do rywala.
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 08-03-2020 07:14:30 
Ja jebie.
 Autor komentarza: tolekk78
Data: 08-03-2020 07:20:19 
Totalna katastrofa!!!Powinni jednemu i drugiemu jakaś karę finansową przypierdzielic.Anty reklama mma na najwyższym poziomie
 Autor komentarza: Gazun
Data: 08-03-2020 07:21:12 
O tym właśnie pomyślałem że mógłby wejść Dana White i ich ogarnąć :D
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 07:21:42 
3 rundy kozak , poprostu chlopy daja wszystko z siebie
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 08-03-2020 07:21:43 
Szczególnie po wcześniejszej walce.
 Autor komentarza: tolekk78
Data: 08-03-2020 07:23:20 
Po tym pojedynku żaden nie powinien otrzymać pasa!!
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 08-03-2020 07:34:12 
Makabryczna chujniaa z tego wyszła niestety.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 07:35:05 
ale gowno :)
 Autor komentarza: Bonifacy
Data: 08-03-2020 07:35:59 
Ja przestałem oglądać po drugiej rundzie. Dobranoc.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-03-2020 07:47:38 
narka dzieki pany za ogladanie i do nastepnej soboty
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 08-03-2020 07:55:42 
Również.
 Autor komentarza: polrex
Data: 08-03-2020 09:44:42 
Z takim stylem boksowania ma szanse jedynie w cruiser, tam nikt nie zrobi mu krzywdy, moze walczyc z otwarta przylbica, wiec niech teraz na 6 miesiecy idzie do sauny i zrzuci te 30 kilo i walczy w wadze 92 kilo
 Autor komentarza: Waluk
Data: 08-03-2020 10:15:08 
W koncu ustrzelil ktos leniwego swiniaka. Koniec cyrku
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 08-03-2020 10:59:01 
Obrona czołem była skuteczna, ale już obrona szczęka nie dała (a właściwie dała) spodziewany rezultat.
 Autor komentarza: BumPromotion
Data: 08-03-2020 12:00:02 
Helenius bez campu, z kondycją na 2 rundy ustrzelił grubaska. Słabo.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 08-03-2020 12:27:11 
Nie spodziewałem się, że akurat Helenius będzie tym, który odbierze Adamowi 0 w rekordzie. Prędzej już Martin wydawał się groźniejszy. Tak czy inaczej Kownacki jak zawsze robił swoje, wywierał presję, dużo zadawał ale też dużo zbierał. Zmian w stylu raczej nie widać, w ewentualnym rewanżu Adam dla mnie wciąż byłby faworytem.
Wciąż uważam, że Kownacki ma dobrze dobieranych rywali, bo stosunkowo mało ryzykując i unikając tych najgroźniejszych był blisko (pewnie ze 2 walki) od title shot. Mam nadzieje, że to tylko wypadek przy pracy i liczę, że Adam da nam jeszcze wiele fajnych walk!
 Autor komentarza: nikosb
Data: 08-03-2020 18:26:01 
Wiecznie głową blokować sie nie da.Przekonał się o tym Fonfara.Tak to Adaś na ulicy może będzie mistrzem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.