AMANDA SERRANO vs KATIE TAYLOR 2 MAJA W MANCHESTERZE

Do wielkiego pojedynku Amandy Serrano (38-1-1, 28 KO) z Katie Taylor (15-0, 6 KO), którego stawką będą pasy WBC, WBA, IBF i WBO wagi lekkiej, dojdzie 2 maja w Manchesterze, na gali Whyte vs Powietkin.

Przypomnijmy, że mistrzyni świata siedmiu kategorii wagowych, Amanda Serrano miała w styczniu wystąpić na gali Combates America, lecz jej trzecia w karierze walka w MMA nie doszła do skutku. Portorykance zorganizowano więc walkę bokserską w wadze lekkiej na gali Andrade vs Keeler w Miami. Serrano zdemolowała tam bez najmniejszych problemów Brazylijkę Simone Da Silvę, dając pokaz swoich możliwości w limicie 135 funtów.

Katie Taylor - mistrzyni olimpijska, pięciokrotna mistrzyni świata w boksie olimpijskim i zawodowa mistrzyni świata w dwóch kategoriach (w tym niekwestionowana mistrzyni wagi lekkiej) - w swoich dwóch ostatnich walkach (z Delfine Persoon i Christiną Linardatou) miała spore kłopoty i według wielu wygrywała kontrowersyjnie. Wciąż jednak starcie bardzo popularnej i uznawanej za ikonę sportu Irlandki ze znakomitą Serrano można uznać jedną z największych walk w historii kobiecego boksu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.