Archiwum wiadomości z dnia: 2020-03-02

 
NOWE TEORIE SPISKOWE WOKÓŁ WALKI FURY vs WILDER II

Wymówki i teorie spiskowe wokół porażki Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) nie przestają się pojawiać. Słyszeliśmy już m.in. o zbyt ciężkiej zbroi Amerykanina podczas wejścia do ringu i intrygach trenera Fury'ego, teraz krążą oskarżenia dotyczące kilku osób z teamu, które miały według teorii spiskowych majstrować przy rękawicach Brytyjczyka. Głos na ten temat zabrał w końcu jego cutman, słynny Jacob Duran.PIĘKNY GEST WRZESIŃSKIEGO. DZIECI Z DOMU DZIECKA POJADĄ NA JEGO WALKĘ

Człowiek o gołębim sercu. Tak można nazwać Damiana Wrzesińskiego (18-1-2, 5 KO), który po raz kolejny udowodnił, że jest bardzo pomocnym, uczynnym człowiekiem. Popularny 'Wrzos' zdecydował, że zorganizuje wyjazd dla dzieci z jednego z domów dziecka na jego walkę z Sergio Puente, która odbędzie się 7 marca podczas gali Tymex Boxing Promotions w Dzierżoniowie.


EMOCJE 'minus 320' - ZAPOWIEDŹ

Najniżej położony, największy amfiteatr z walkami bokserskimi na najwyższym poziomie - tam, 320 metrów pod ziemie zjedzie 16 zawodników z Polski, Irlandii, Ukrainy i Rosji. Wy natomiast macie niepowtarzalną szansę uczestniczyć w tym wydarzeniu. W walce wieczoru zmierzy się Śląski medalista Krzysztof Wojda i czempion z Ukrainy - Adriej Movczan. Zapraszamy
TRENER TYSONA FURY'EGO O TAKTYCE NA WALKĘ Z ANTHONYM JOSHUĄ

Przed rewanżem z Deontayem Wilderem Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) związał się z nowym trenerem, Javanem Hillem. Olbrzym z Wilmslow walczący w stylu Kronk olśnił kibiców i ekspertów, rozbił Wildera i zdobył tytuł WBC. Natychmiast po występie Fury'ego w Las Vegas zaczęto mówić o walce z Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO), której stawką byłyby wszystkie pasy królewskiej dywizji (Joshua jest mistrzem IBF, WBA i WBO). Jaką taktykę szykuje na ten pojedynek Javan Hill?PLATFORMA DAZN JUŻ WKRÓTCE W POLSCE!

DAZN, wiodący serwis streamingowy z transmisjami sportowymi, rozszerza swoją działalność na ponad 200 krajów, w tym także Polskę. Pierwszym wydarzeniem dostępnym globalnie na DAZN będzie walka gwiazdy boksu, Canelo Alvareza, która odbędzie się w sobotę 2 maja podczas meksykańskiego święta Cinco de Mayo.