NAJMOCNIEJSZY OŚRODEK RUSZA Z CYKLICZNYM TURNIEJEM

To było tylko kwestią czasu, kiedy 'pięściarskie zagłębie północy', jakim jest Zachodniopomorski Okręgowy Związek Bokserski, ruszy z cyklicznym turniejem. I oto mamy - I Międzynarodowe Grand Prix o Puchar Skorpiona w Szczecinie. Zgłoszenia trwają, a już udział potwierdziły ekipy z Niemiec i Anglii oraz wiele klubów z Polski

Takie miejsca cyklicznych sprawdzianów są najlepszą kuźnią sportowych talentów, gdzie będzie okazja podnieść poprzeczkę przed najważniejszymi imprezami krajowymi w Polsce i zagranicą. Kadry Narodowe stoją otworem i warto walczyć o swoje marzenia.

Warto zaznaczyć, iż od 4 lat Międzynarodowe Grand Prix trwa w Małopolsce >>>, w 2018 dołączyło Podkarpacie  informacje TUTAJ >>>. Liczyc należy, że przed kolejnymi Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu, to bedziemy mieli prawdziwą rywalizację okręgów, które dzięki ciężkiej pracy lokalnych ośrodków doprowadzą do powstania współzawodnictwa okręgowego, a to jest dobry prognostyk. NIech dołączy jeszcze Wielkopolska, a oddolna inicjatywa okaże się świetnym początkiem Małej Ligi Młodych.

Zgłoszenia trwają do 11 marca, czyli do środy, a walki w hali Szczecińskiego Domu Dportu ruszają zgodnie z programem:

I Międzynarodowe Grand Prix o Puchar Skorpiona (14.03.2020) Szczecin, ul.Wąska 16 - DOJAZD >>>

godz 08:00-10:00 -przyjazd i waga zawodników
godz 12:30 - Start turnieju

I Międzynarodowe Grand Prix o Puchar Skorpiona

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.