PARKER ZASTOPOWAŁ WINTERSA

Joseph Parker (27-2, 21 KO) liczy na walkę w tym roku o pas federacji WBO wagi ciężkiej, w którego był już posiadaniu. Dziś dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo, odprawiając przed czasem dobrze znanego polskim kibicom Shawndella Wintersa (13-3, 12 KO).

Wszystko zaczęło się zgodnie ze scenariuszem. Dawny champion kontrolował potyczkę lewym prostym, polując na mocne uderzenie prawą ręką. Ale w drugiej rundzie pięściarz z Chicago wciągnął go dwa razy na mocną kontrę ze swojej prawej ręki. Przełamanie nastąpiło na trzynaście sekund przed końcem trzeciej odsłony, gdy Nowozelandczyk posłał rywala po raz pierwszy na deski akcją lewy-prawy. Zaraz po liczeniu zabrzmiał jednak gong na przerwę. Od tego momentu koniec wydawał się nieuchronny.

Pojedynek zakończył się w starciu numer pięć. Parker znów trafił akcją lewy-prawy. Winters był ranny, ale ustał tę akcję. Joseph jednak ponowił atak i lewym sierpowym ściął przeciwnika z nóg. Co prawda Winters powstał na dziewięć, jednak sędzia nie pozwolił na kontynuowanie walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 01-03-2020 06:45:02 
Teraz powinien się wziąć za obijanie cruiser. Mismatch, na Parkerze ciosy Wintersa nie robiły wrażenia. Zobaczyłbym chętnie Josepha z Chisora lub z Charrem, będzie ciekawie. Lubię Nowozelandczyka, spoko gość, niestety tylko solidny, rzadnabgwiazda.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 01-03-2020 07:50:20 
Parker jest bardzo dobry i bardzo niedoceniany. Teraz powinien się wziąć za przereklamowanego dziadka Ortiza. Ma od niego sto razy szybsze ręce i jest bardziej odporny. Whyte jest mu winien rewanż, ewentualnie z takim Martinem mógłby zawalczyć lub z Chisorą. Byłoby ciekawie.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 01-03-2020 09:49:16 
Wow, Parker znokautował 40-sto letniego cruisera, brawo!

Oczywiście żartuję, bo walki z Ruizem, czy Joshuą, pokazały jaki potencjał jest w Parkerze. Ale mógłby zmienić promotora, bo Higgins, pomijając walki, które łatwił mu w UK, to promotor z możliwościami naszego Wasilewskiego.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 01-03-2020 10:43:40 
Nie widzę w Parkerze potencjału na czołówke, brak mu czegoś co pozwoli przełamywać najlepszych, to bardzo dobry bokser, odporny, dość silny, ale to zawodnik który z topem postawi twarde warunki i ładnie przegra, przynajmniej według mnie
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 01-03-2020 13:20:34 
Parker to naprawdę bardzo dobry rzemieślnik. W wadze ciężkiej na dzisiaj są sami rzemieślnicy - moze poza jednym artystą/wokalistą/wodzirejem.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 01-03-2020 13:21:59 
Chcialbym Parkera zobaczyc z Wilderem.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-03-2020 20:08:25 
I tak długo sie z nim bawił, Winters przegrał z Jeżewskim a absolutnie nie przygowtowanego Werwejkę męczył prawie cały dystans. HW to nie waga Wintersa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.