Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-28

 


CUTMAN FURY'EGO ODRADZA WILDEROWI NATYCHMIASTOWY REWANŻ

Legendarny cutman Jacob Duran, który pracował w narożniku Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) w drugiej konfrontacji z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO), odradza Amerykaninowi uruchomienie klauzuli rewanżowej. Wilder ma 30 dni (licząc od dnia pojedynku) na decyzję w tej sprawie, lecz według Durana został zbyt ciężko pobity, by myśleć o szybkiej trzeciej walce.JOE JOYCE: ROZBIJĘ DANIELA DUBOIS JAK FURY WILDERA

Walka 22-letniego Daniela Dubois (14-0, 13 KO) z 34-letnim Joe Joyce'em (10-0, 9 KO), której stawką jest tytuł mistrza Europy (EBU) i mistrza Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej, czeka nas 11 kwietnia w Londynie. Joyce twierdzi, że nawiąże tego dnia do występu Tysona Fury'ego w walce z Deontayem Wilderem i pokona młodego punchera jego własną bronią.

TYSON FURY ZADEBIUTOWAŁ W RANKINGU P4P ESPN

Świeżo upieczony czempion WBC wagi ciężkiej, Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) zadebiutował w rankingu najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie (P4P) według stacji ESPN. Po podliczeniu głosów dwunastu ekspertów Brytyjczyk znalazł się na siódmym miejscu. Liderem rankingu jest Wasyl Łomaczenko.


ROMAN GONZALEZ PRZED SOBOTNIĄ WALKĄ Z KALEM YAFAIEM

Już jutro na gali Garcia vs Vargas w teksańskim Frisco dojdzie do świetnie zapowiadającej się walki mistrza świata WBA wagi super muszej, Khalida Yafaia (26-0, 15 KO) z byłym czempionem czterech kategorii wagowych, słynnym Romanem Gonzalezem (48-2, 40 KO). Nikaraguańczyk zapowiada powrót do mistrzowskiej formy i ekscytujący boks.