Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-26

 

THE RING 'BEST I FACED': CHRIS BYRD

Na igrzyskach w Barcelonie zaskoczył szybkimi seriami i efektownymi unikami. Po podpisaniu kontraktu zawodowego zaskoczył przejściem z wagi średniej do ciężkiej. Dla rywali był nieuchwytny, dzięki czemu dwukrotnie zdobył mistrzostwo świata. Prezentujemy Wam kolejną odsłonę ankiety 'Best I Faced' magazynu The Ring. Tym razem w roli głównej Chris Byrd (41-5-1, 22 KO).PUCHAR KARPAT ROŚNIE W SIŁĘ

Po rocznej przerwie, udanie powrócił Międzynarodowy Puchar Karpat. Ciekawa obsada nieznanych zawodników zagranicznych ekip, mocne starcia, całe popołudnie przepełnione emocjonującymi walkami. Tego chcą kibice, a my mamy dla Was bezpośrednia relację z komentarzem redaktora portalu. Ze względu na zagrożenie wystąpienia koronawirusa COVID-19, turniej rozegrany zostanie w innym terminie. Szczegóły w rozwinięciu.FURY CHCE ZAPŁACIĆ WILDEROWI, ŻEBY WALCZYĆ OD RAZU Z JOSHUĄ!

Frank Warren - jeden z dwóch promotorów Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), nie ukrywa, że będzie trochę zawiedziony jeśli Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) skorzysta z zapisu w kontrakcie i zażyczy sobie natychmiastowego rewanżu. Szef grupy Queensberry Promotions wolałby ruszyć od razu na Anthony'ego Joshuę (23-1, 21 KO) w pełnej unifikacji królewskiej kategorii.

WILDER: KRWAWIĄCE UCHO NIE MIAŁO NA MNIE WPŁYWU

Zdetronizowany w sobotę przez Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), mocno pobity Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) wciąż nie może się pogodzić z porażką, za którą wini zbyt ciężki strój podczas wychodzenia do ringu, rzucającego ręcznik Marka Brelanda i pracę sędziego Kenny'ego Baylessa. Były już czempion przyznaje natomiast, że na porażkę nie miało wpływu krwawienie ucha, które podczas walki było przez wielu uznawane za efekt uszkodzenia bębenka.AKADEMIA WALKI Z MISTRZOSTWAMI JUNIORÓW

Zostało niewiele czasu na zgłoszenia, bo dopełnieniem cyklicznego Turnieju Paweł Skrzecz Zaprasza..., będą Mistrzostwa Mazowsza Juniorów, co da nam kibicom dwa dni czystych sportowych emocji w Akademii Walki przy Kinowej 19 w Warszawie. Szczegóły w rozwinięciu.