Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-25

 


OJCIEC FURY'EGO NAMAWIA GO NA SPORTOWĄ EMERYTURĘ

John Fury gościł w programie Good Morning Britain. Zapytany przez dziennikarza, czy wolałby zobaczyć syna w trzeciej walce z Deontayem Wilderem, czy też pełnej unifikacji w wadze ciężkiej z Anthonym Joshuą, ojciec Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) zaskoczył deklaracją, że najchętniej zobaczyłby potomka na sportowej emeryturze.KHALID YAFAI O SOBOTNIEJ WALCE Z ROMANEM GONZALEZEM

Już w najbliższą sobotę na gali Garcia vs Vargas w teksańskim Frisco dojdzie do bardzo ciekawej walki mistrza świata WBA wagi super muszej, Khalida Yafaia (26-0, 15 KO) z byłym czempionem czterech kategorii wagowych, słynnym Romanem Gonzalezem (48-2, 40 KO). Yafai zapowiada formę życia i podkreśla swoje atuty.


KAMIL ŁASZCZYK POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

Grupa MB Promotions przygotowała prawdziwą gratkę dla kibiców pięściarstwa. Na gali MB Boxing Night 7: 'Bitka Warszawska' do ringu powróci wielka nadzieja polskich fanów, powracający do gry o wielkie cele Kamil Łaszczyk (27-0, 9 KO). Popularny 'Szczurek' zmierzy się z niezwykle walecznym, młodym i niebezpiecznym Argentyńczykiem Diego Alberto Ruizem (21-3, 10 KO). Wydarzenie odbędzie się 4 kwietnia w hali OSiR Bemowo w Warszawie.
KOWNACKI: NIE JESTEM ZSZOKOWANY WYGRANĄ FURY'EGO, ALE STYLEM

- Wiadomo, że żaden pięściarz nie chce zostać poddany. Ja też wolałbym znaleźć się na deskach i nie być w stanie kontynuować walki niż mieć rzucony ręcznik. Jednak, o ile bokser wchodzi do ringu z mentalnością 'być albo nie być' lub 'żyć albo nie żyć', to po to ma drużynę w narożniku i ludzi, którym ufa, by podejmowali mądre decyzje - mówi w rozmowie z Interią Adam Kownacki (20-0, 15 KO), komentując spektakularne zwycięstwo Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) nad Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO).


JARED ANDERSON - CICHY BOHATER SUKCESU FURY'EGO

Pod koniec września informowaliśmy Was o ciekawym debiutancie. Był nim ważący ponad 105 kilogramów Jared Anderson (3-0, 3 KO), który póki co żadnemu rywalowi nie dał wyjść poza pierwszą rundę. Okazuje się, że właśnie ten 20-letni chłopak dołożył sporą cegiełkę do wygranej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) nad Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO).KRÓL WRÓCIŁ DO ANGLII (WIDEO)

W nocy ogłoszono, że nad ranem czasu angielskiego w Manchesterze wyląduje Tyson Fury (30-0-1, 21 KO), nowy mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC. Informacja ta szybko się rozniosła i na 'Króla Cyganów' czekały setki kibiców i dziesiątki dziennikarzy.