Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-21

 


ARUM ZACHWYCONY DRUŻYNĄ FURY'EGO PRZED REWANŻEM Z WILDEREM

Przed rozpoczęciem przygotowań do jutrzejszej, rewanżowej walki z mistrzem świata WBC Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO), Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) zdecydował się na zmianę trenera. Młodego Bena Davisona - współautora niezwykłego powrotu Fury'ego po ponad dwuletniej przerwie - zastąpił bardziej doświadczony Amerykanin Javan Hill. Współpromotor Brytyjczyka, Bob Arum twierdzi, że był to znakomity ruch.ELIMINATOR WBO GILBERTO RAMIREZ vs ELEIDER ALVAREZ 30 MAJA?

Grupa Top Rank wygrała przetarg na organizację eliminatora do tytułu mistrza świata WBO wagi półciężkiej - walki między Gilberto Ramirezem (40-0, 26 KO) i Eleiderem Alvarezem (25-1, 13 KO). Oferta Top Rank wyniosła 350 tysięcy dolarów. Walka jest planowana na 30 maja w Nowym Jorku na gali Łomaczenko vs Lopez, ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone.CHARLES MARTIN: SKOŃCZĘ WASHINGTONA W CIĄGU CZTERECH RUND

Były mistrz świata wagi ciężkiej, Charles Martin (27-2-1, 24 KO) zmierzy się jutro na gali Fury vs Wilder II w Las Vegas z Geraldem Washingtonem (20-3-1, 13 KO). Według Martina pojedynek nie potrwa długo i będzie zwiastować jego powrót do wielkiej gry. Przypomnijmy, że zwycięzca walki Martin vs Washington znajdzie się na drugim miejscu rankingu IBF, federacji, której czempionem jest Anthony Joshua, były pogromca Martina.