GOŁOWKIN KONTUZJOWANY, ZNÓW ODWLEKA SIĘ WALKA Z SZEREMETĄ

Mistrz świata IBF wagi średniej, Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO) doznał kontuzji prawej łydki, co uniemożliwia mu udział w treningach przez co najmniej miesiąc. Tym samym wielokrotnie przesuwana walka Kazacha z Kamilem Szeremetą (21-0, 5 KO) - obowiązkowym pretendentem IBF - znów odwlecze się w czasie. Teraz mówi się, że do tego pojedynku dojdzie w maju lub czerwcu. Gołowkin ma zresztą - oprócz kontuzji - inny kłopot.

- Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc Giennadijowi, ale on nie był po prostu w stanie zrobić tego, o co prosiliśmy. Krótko mówiąc, poprosiłem go, żeby opuścił nasz ośrodek, ponieważ nie realizował naszych wspólnych ustaleń. Życzę mu jednak powodzenia w przyszłości - powiedział kontrowersyjny specjalista od przygotowania fizycznego, Victor Conte, z którym ''GGG'' rozpoczął współpracę miesiąc temu i jak widać nie potrwała ona długo.

Przedstawiciele Gołowkina proszą IBF w oficjalnym piśmie o przesunięcie walki z Szeremetą o kilka tygodni. Nota bene sporo mówiło się ostatnio o planowanej na wrzesień walce Gołowkin vs Canelo III: wobec ww. sytuacji stoi ona zapewne pod znakiem zapytania, lecz nie mamy na ten temat żadnych szczegółowych informacji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-02-2020 09:36:31 
Być może Conte chciał czymś "wspomóc" GGG, a ten jak przystało na sportowca z krwi i kości odmówił. To nie Alvarez który wołowinę żre wagonami..
Mam ambiwalentny stosunek do walki Kamila z Kazachem. Prywatnie wolałbym aby kazach próbował się z większymi nazwiskami.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 19-02-2020 10:11:39 
Ucieka przed Kamilem to oczywiste
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 19-02-2020 10:32:29 
andreade
 Autor komentarza: Zartan
Data: 19-02-2020 10:57:25 
Obsrał zbroję przed bombardierem z Polski.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 19-02-2020 14:28:52 
GGG czeka na jakąś lepszą walę i wcale mu się nie dziwię...
Może to i lepiej bo Kamil zachowa zdrowie...

Pytanie gdzie byłby Proksa gdyby nie walczył z GGG, podobnie jak i kilku innych zawodników którym GGG zakończył kariery.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 19-02-2020 14:41:11 
ta walka to zenada do kwadratu ale z drugiej strony tylko takich rywali gownovkin potrafi znokautowac
 Autor komentarza: fanamator
Data: 19-02-2020 17:07:25 
Czeka na decyzję Canelo, też bym tak zrobił. Tu nie chodzi że Kamil jest słaby czy mocny, tu chodzi o pieniądze których Kamil nie gearantuje. Boks zawodowy to biznes przede wszystkim i że sportem ma mało wspólnego.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-02-2020 18:57:36 
Oni już nie wiedzą co mają wymyśleć żeby pozbyć się Szaramaty. Próbują zrobić to samo co Wilder z Whytem tylko że z innych powodów. Walka z Szaromatą nikomu się nie opłaca, bo ta walka nigdzie się nie sprzeda a kasę trzeba zapłacić. Zapewne czekają aż Szaramata sam zrezygnuje, albo weźmie inną walke i przegra.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 19-02-2020 19:37:31 
@samqualis

Żenadą to są Twoje nasączone nienawiścią do Gołowkina komentarze. Szeremeta jest obowiązkowym pretendentem osiołku. Ale jak widzisz nie jest pewne czy do tej walki w ogóle dojdzie. A nie... Ty nie widzisz... Nie wszedłeś tutaj przecież, żeby przeczytać i skomentować artykuł, tylko po to by pocisnąć po Kazachu. GGG pokonał przed czasem kilku klasowych rywali, do których poziomem Szeremeta nawet się nie zbliży. Alvareza nie znokautował, ale dwa razy go pokonał, więc kim jest Canelo przy Gołowkinie, skoro dwa razy z nim przegrał?
 Autor komentarza: Callisto
Data: 19-02-2020 20:02:26 
@Up

Nie ma co tracić czasu na tępego trolla, któremu nawet trollowanie nie wychodzi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.