Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-18

 


BARDZO BLISKO OGŁOSZENIA WALKI CANELO vs SAUNDERS?

Wygląda na to, że zaplanowana na 2 maja walka Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO) nabiera wreszcie konkretnych kształtów. Godzinę temu pisaliśmy, że faworytem w wyścigu do starcia z Meksykaninem jest mistrz świata WBO wagi super średniej, Billy Joe Saunders (29-0, 14 KO). Te informacje potwierdza Mike Coppinger (The Athletic). Według bardzo dobrze zazwyczaj poinformowanego dziennikarza negocjacje są już na finiszu.


DAVID BENAVIDEZ vs LIONELL THOMPSON 18 KWIETNIA?

Jak donosi bardzo dobrze zazwyczaj poinformowany Mike Coppinger (The Athletic), mistrz świata WBC wagi super średniej, David Benavidez (22-0, 19 KO) może się 18 kwietnia zmierzyć z Lionellem Thompsonem (22-5, 12 KO), 34-letnim weteranem, który w grudniu zeszłego roku niespodziewanie wygrał z byłym czempionem Jose Uzcateguim.


FURY: PO WALCE Z WILDEREM WPADAM W CUG, TYLKO KOKS I DZIWKI!

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) nie ustaje w promowaniu rewanżowej walki z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO), która czeka nas już w najbliższą sobotę w Las Vegas. Dziś Fury ogłosił, że po walce zamierza wrócić do tego, co robił podczas ponad dwuletniej przerwy po zdobyciu tytułu mistrzowskiego w starciu z Władimirem Kliczką (2015), czyli do narkotyków i płatnego seksu.


WIOSNĄ W POLSCE WALKA SIDORENKO vs JONAS O PAS EBU

Jak poinformował szef Tymex Boxing Promotion - Mariusz Grabowski - wiosną w Polsce (prawdopodobnie 17 kwietnia) dojdzie do walki Saszy Sidorenko (8-0, 1 KO) z Natashą Jonas (9-1, 7 KO) o wakujący tytuł mistrzyni Europy wagi lekkiej. Polska grupa wygrała przetarg na organizację tej ciekawej walki.CANELO vs SAUNDERS: 'NIE MA JUŻ ODWROTU'

Jamie Conlan, pracujący dla współpracującej z mistrzem świata WBO wagi super średniej Billym Joe Saundersem (29-0, 14 KO) grupy menadżerskiej MTK Global, jest przekonany, że dojdzie do walki Brytyjczyka z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO) 2 maja. Oto kulisy negocjacji i stylistyczne przewagi Saundersa w ringu - według Conlana.


ANKIETA BT SPORT: OGROMNA PRZEWAGA FURY'EGO NAD WILDEREM

Według ludzi ze środowiska i ekspertów (nie da się ukryć, że spora ich część jest emocjonalnie związana z Brytyjczykiem) przepytanych przez brytyjską stację BT Sport, Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) jest faworytem sobotniej, rewanżowej walki z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO) w Las Vegas. Aż dziesięć na dwanaście osób stawia na Fury'ego, zwycięstwo Wildera widzi tylko David Haye. Oto wszystkie typy.


JEWGIENIJ ROMANOW WSPOMINA ZWYCIĘSKĄ WALKĘ Z WILDEREM

Już w najbliższą sobotę dojdzie do wyczekiwanego, rewanżowgo starcia gigantów wagi ciężkiej - mistrza świata WBC Deontaya Wildera (42-0-1, 41 KO) i byłego czempiona Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO). Konfrontację z Wilderem, uważanym obecnie za jednego z najmocniej bijących zawodników w historii, wspomina ostatni człowiek, który powalił go na deski - Jewgienij Romanow (14-0, 10 KO), notowany na ósmym miejscu rankingu WBO.CANELO O OGROMNYCH WYMAGANIACH FINANSOWYCH POTENCJALNYCH RYWALI

Najlepiej zarabiający pięściarz na świecie i lider większości rankingów bez podziału na kategorie, Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO) wciąż nie może znaleźć rywala na 2 maja. Według Canelo powodem mają być bardzo wysokie żądania finansowe kandydatów. Ostatni dwaj rywale Alvareza - Siergiej Kowaliow i Danny Jacobs, otrzymali ok. 12 milionów dolarów na głowę. Mówi się, że obecni kandydaci chcą jeszcze więcej.