CANELO vs SAUNDERS: 'NIE MA JUŻ ODWROTU'

Jamie Conlan, pracujący dla współpracującej z mistrzem świata WBO wagi super średniej Billym Joe Saundersem (29-0, 14 KO) grupy menadżerskiej MTK  Global, jest przekonany, że dojdzie do walki Brytyjczyka z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO) 2 maja. Oto kulisy negocjacji i stylistyczne przewagi Saundersa w ringu - według Conlana.

BARDZO BLISKO OGŁOSZENIA WALKI CANELO vs SAUNDERS? >>>

- Nie zaakceptowaliśmy pierwszej oferty, ale to nie zmieniło na gorsze naszej pozycji. Wynegocjowaliśmy lepsze warunki. Billy Joe jest teraz w fotelu lidera w tym wyścigu. Wierzymy, że obu stronom zależy na zrobieniu walki. Jest to bardzo prawdopodobne, choć musimy jeszcze dograć parę rzeczy - powiedział Conlan.

- Obaj zawodnicy chcą pojedynku, chcą go także ich obozy, musimy tylko ustalić właściwe liczby. Obóz Canelo dał nam na początku pewien ''deadline'', lecz teraz nie ma już odwrotu. Jesteśmy niemal na mecie. Billy Joe wierzy, że ma styl, by pokonać Canelo i my wszyscy też w to wierzymy - dodał były bokser, obecnie pracujący dla MTK.

- Poruszanie się w ringu jest kluczowym czynnikiem w starciu z Canelo. Austin Trout i Erislandy Lara sprawiali mu kłopoty, ale nie byli w stanie przechylić szali na swoją stronę. Poza Mayweatherem nikt nie był w stanie naprawdę go rozszyfrować, a Meksykanin był wtedy przecież bardzo młody (...) Billy Joe jest gościem, który stanowi stylistyczny koszmar dla każdego, potrafi wszystko i kiedy jest odpowiednio nastawiony, należy do najlepszych na świecie. Canelo potrzebuje statycznych zawodników, by dobrze wyglądać w ringu. Amir Khan i Lara pokazali szybkość nóg, która była problemem, a Billy Joe ma wszystkie narzędzia, by wygrać - podsumował temat Irlandczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 19-02-2020 00:11:17 
Sauders nie posiada mocnego ciosu i nie bedzie tylko nogami wzbudzal szacunku u Alvareza. Dobra walka do zrobienia jest Cygan z Andrade i dopiero zwyciezca powinien walczyc z Alvarezem. Dla mnie Alvarez walke z Lara przegral ale Kubanczyk to nie Money i s3dziowie byli przychylni wiekszej kasie. BJ nie jest sprawdzony w SS nie pokonal nikogo do 168 z duzym nazwiskiem a tutaj jest naprawde w czym wybierac wiec walka nie koniecznie zasluzona w ringu a raczej przy stplach gdzie chciwosc bierze gore nad zdrowym rozsadkiem. Gdzie jest Smith, Plant, Benavidez, prawdziw8, sprawdzeni mistrzowie SS? Ja za ogladanie nie zaplace centa, w d.pie z businessem dla mnie ciagle sport, honorvwazniejszy
 Autor komentarza: Raelianin
Data: 19-02-2020 00:52:10 
BJ nie sprawdzony w Super Średniej? A Canelo to niby sprawdzony? Walczył tylko ze średniakiem "pseudomistrzem" Fieldingiem...
Plant? Ma walczyć 3 miesiące po ostatniej walce?
To nie Kovalev, który już odcina kupony.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-02-2020 06:07:24 
BJS ma szanse wygrać z Rudym, nawet bez mocnego ciosu, ale z sędziami nie wygra.
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 19-02-2020 09:59:45 
No, mając styl Saundersa - styl zwycięstw UD - będzie miał z Canelo przeszkodę nie do przejścia.
Nie mniej walka bardzo przeze mnie wyczekiwana. Kawał doskonałego boksu zobaczymy, a wynik już mnie tak nie ekscytuje.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 19-02-2020 14:42:39 
"Gdzie jest Smith, Plant"

obsrali sie i odrzucili wyplaty zycia
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 20-02-2020 00:35:33 
Alvarez jest niesprawdzonym pięściarzem Realianin, naprawdę tak myślisz, bo walczył tylko jeden raz w tej wadze.? Naprawdę chcesz Rudego Meksykanina ringowe doświadczenie porównać z rudym Irlandczykiem, chyba żartujesz, Canelo ma wielkie doświadczenie i nazwiska na rekordzie takie ze Saunders tylko o nich czytał bo kuzwa nawet ich z bliska nie widział a jak miał okazje naprawdę walczyć z topem czyli najpierw z GGG za kilka milionów to się ob.ral zaś przy drugiej okazji z Andrade z emocji przykoksowal. Oprucz samozwańca, syna wielkiego ojca i silnego ale kurdupla z Canady Saunders ma dobre ublicity ale nie ma nazwisk, nie pokonał nikogo o kim można napisać ze jest czy nawet był wielki w boksie. Alwarez, który jest durno lepszy niż był ma rekord nawalony nazwiskami i czy wygrał czy nie kilka walk można się zaprzeczać ale nigdy to nie były walki do jednej mordy, nigdy. Jedyna która zdecydowanie przegrał ma jako porażkę w rekordzie natomiast ani Lara, ani Cotto, ani ten który miał go zmieść z ringu GGG stoczyli z n8m wyrównane niekoniecznie zwycięskie walki zaś Kovaliow się o.ral i zdecydowaniewoli bić baby. Saunders walkę, skok na kase , dostaje w prezencie, bo Alvarez choć ma nogi z betonu to go zapędzi do rogu i tam wybije boks ze łba ale po co Cyganowi boks jak na koncie będzie grubo ponad 10 baniek i to nie złotych a dolarów, suma za która rodzina może żyć przez pokolenia w luksusie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.