CALEB PLANT WYKLUCZA MAJOWĄ WALKĘ Z CANELO ALVAREZEM

Mistrz świata IBF wagi super średniej, Caleb Plant (20-0, 12 KO), który w sobotę odprawił Vincenta Feigenbutza na gali w Nashville, szybko zmienił zdanie w sprawie majowej walki z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO). Amerykanin jest w orbicie zainteresowań ludzi Canelo, ale nie zamierza przyjmować ich oferty.

CALEB PLANT: WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE CHCĘ TERAZ WALKI Z BENAVIDEZEM >>>

- Jak daleko jest 2 maja? Przed chwilą skończyłem obóz, który trwał trzy i pół miesiąca, więc teraz musiałbym zrobić sobie dwa tygodnie przerwy i od razu wrócić do pracy, żebym oni mogli mnie złapać przetrenowanego. Oni chcą kontrolować narrację i media, składają ofertę akurat wtedy, gdy walczę. Nie dajcie się im oszukać - powiedział ''Sweethands''.

Celem Planta ma być w tym roku przede wszystkim walka z mistrzem świata WBC Davidem Benavidezem (22-0, 19 KO), wygląda więc na to, że Canelo wciąż nie może znaleźć rywala na maj. Billy Joe Saunders (mistrz WBO) i Callum Smith (mistrz WBA) chcą większych pieniędzy, a Oscar De La Hoya twierdzi, że ma jeszcze w odwodzie innych kandydatów. Czas natomiast ucieka, decyzja powinna zapaść w tym tygodniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-02-2020 10:48:10 
Brawo Caleb Plant..
Kolejny który nie daje się kupić za pachnące meksykańskie wołowiną dolary..
Szkoda że Kowaliow i paru innych się swego czasu sprzedali, bo ta ruda menda mająca 4 lub nawet 5 porażek nie byłaby w tym miejscu w którym jest
 Autor komentarza: samqualis
Data: 17-02-2020 14:52:53 
Brawo Caleb Plant..
Kolejny ktory odrzucil oferte zycia do ktorej zapewne juz nigdy sie nawet nie zblizy, ale ta menda golovkin napewno sie sprzeda i skusi na jakies ochlapy ;)
 Autor komentarza: Granat
Data: 17-02-2020 18:10:08 
Bardzo dobrze im odpowiedział...
 Autor komentarza: didier89
Data: 17-02-2020 19:25:34 
Biedny by się przetrenował.....
Kiedy walczyli co 3 tygodnie po 15-20 rund.
Marciano (chyba on) rozbił się samolotem ale ze się bardzo nie poobijał to odbył walkę.
Teraz walczy się 12 rund 2-3 razy na rok.
Celebryci nie sportowcy..
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 17-02-2020 20:19:24 
Jakoś nie słyszałem żeby ktoś z teamu Canelo i nim jakoś specjalnie wspominał więc nie wiem czemu gość wychodzi przed szereg.

Chociaż najlepszy i tak jest pisk i skowyt pewnych osobników na forum tutaj :)

Każdy kozaczy jak Canelo ma walkę zaklepana a jak jest oferta to mało hahaha. Smith i Saunders obsrali się i tyle. A tak mieli niby pokazać Canelo, że niektórzy to nawet jak Canelo miał walkę z Kovalem to już mówili że dopiero jak zawalczy ze Smithem to zdobędzie szacunek. A teraz jak Smith narobił w majtki to te same głąby mówią o jakimś honorze i nie sprzedaniu się za małe pieniądze.
Hahahaha pozdro hejterzy.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 20-02-2020 00:46:35 
Bloki1984 zgadzam się z tobą, każdy o kasie, przed chwila tacy Kozacy ale teraz to 12 milionów $ im za mało, choć rządem z nich do tej pory w całej karierze tyle nie zarobili, przed chwila był honor ale jak smród wbgaciach to za mało mi płaca. Niech Plant traci zdrowie z Benavidezem, niech Saunders w końcu zawalczy z kimś kto ma warunki i aspiracje i talent np ze Smithem na swoich galach gdzie nie zarobią dwóch baniek zielonych i niech w końcu przestaną pierd.lic jacy to oni Kozacy. Jedynie Smith i Benavidez maja dobre rekordy, coś zdobyli, kogoś pokonali bo taki Plant i Saunders o którym dużo słychać ze ma walczyć a jedynym osiągnięciem to pokonanie ograniczonego LeMiux i tez niezbyt dobrego Eubanka Jr.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.