HEARN: WALKA GŁOWACKI vs OKOLIE PLANOWANA NA KONIEC KWIETNIA

Redakcja, TalkSport

2020-02-14

Jak zapewne zauważyliście, dzisiejszy dzień upływa pod znakiem informacji, które przekazał w rozmowie z Michaelem Bensonem (TalkSport) Eddie Hearn. Polscy kibice z pewnością są ciekawi, co szef grupy Matchroom miał do powiedzenia na temat starcia Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) z Lawrence'em Okolie (14-0, 11 KO) o wakujący pas WBO wagi cruiser.

OKOLIE: JEŚLI ZDOBĘDĘ TYTUŁ, W PRZYSZŁYM ROKU PRZEJDĘ DO WAGI CIĘŻKIEJ >>>

- Lawrence jest trochę sfrustrowany. Chodzi o lokalizację. Mamy do czynienia z walką mistrzowską, obaj zawodnicy chcą za nią dużych pieniędzy. Ja chciałbym, że walka odbyła się w Wielkiej Brytanii. Głowacki się na to zgadza. Możemy też zrobić walkę w Ameryce. Celujemy teraz w koniec kwietnia. Pojedynek Luke'a Campbella z Javierem Fortuną (o pas WBC wagi lekkiej - przyp.red.) odbyłby się na tej samej gali, prawdopodobnie w Nowym Jorku - powiedział Hearn.

Wygląda więc na to, że walka najbardziej realnym terminem dla walki Głowacki vs Okolie jest 25 kwietnia, bo właśnie wtedy ma się odbyć wspomniana przez Hearna gala w Nowym Jorku. Wkrótce powinniśmy otrzymać kolejne informacje w tej sprawie.