HEARN: WALKA GŁOWACKI vs OKOLIE PLANOWANA NA KONIEC KWIETNIA

Jak zapewne zauważyliście, dzisiejszy dzień upływa pod znakiem informacji, które przekazał w rozmowie z Michaelem Bensonem (TalkSport) Eddie Hearn. Polscy kibice z pewnością są ciekawi, co szef grupy Matchroom miał do powiedzenia na temat starcia Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) z Lawrence'em Okolie (14-0, 11 KO) o wakujący pas WBO wagi cruiser.

OKOLIE: JEŚLI ZDOBĘDĘ TYTUŁ, W PRZYSZŁYM ROKU PRZEJDĘ DO WAGI CIĘŻKIEJ >>>

- Lawrence jest trochę sfrustrowany. Chodzi o lokalizację. Mamy do czynienia z walką mistrzowską, obaj zawodnicy chcą za nią dużych pieniędzy. Ja chciałbym, że walka odbyła się w Wielkiej Brytanii. Głowacki się na to zgadza. Możemy też zrobić walkę w Ameryce. Celujemy teraz w koniec kwietnia. Pojedynek Luke'a Campbella z Javierem Fortuną (o pas WBC wagi lekkiej - przyp.red.) odbyłby się na tej samej gali, prawdopodobnie w Nowym Jorku - powiedział Hearn.

Wygląda więc na to, że walka najbardziej realnym terminem dla walki Głowacki vs Okolie jest 25 kwietnia, bo właśnie wtedy ma się odbyć wspomniana przez Hearna gala w Nowym Jorku. Wkrótce powinniśmy otrzymać kolejne informacje w tej sprawie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 14-02-2020 22:34:05 
Walka w Anglii to rewelacyjna lokalizacja dla kibiców z obu krajów.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 14-02-2020 23:15:44 
Już rzygam tym przekładaniem terminów.. GGG-Szeremeta mialo byc pod koniec lutego, Glowacki podobnie, potem cos o marcu, potem koncowka marca, początek kwietnia, teraz koncowka kwietnia, za chwile będzie czerwiec, nigdy nie zrozumiem dlaczego nie mogą z góry się dogadać na jakiś termin i się go kurczowo trzymać, przecież taki Głowacki by wtedy mógł boksować pod koniec roku. Jeżeli dalej tak pójdzie to nie daje wiekszych szans Główce. On na dobrą sprawę to wyjdzie do Okolie po półtorarocznej przerwie, bo tych 5min z Briedisem to nie liczę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.