FURY-WILDER II: HOPKINS, PACQUIAO I MARTIN STAWIAJĄ NA WILDERA

- Wilder przecież nie potrafi w ogóle boksować. On jest straszny - mówi Bob Arum, jeden z dwóch współpromotorów Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO). Ale Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) ma swoich zwolenników, którzy widzą go w roli faworyta.

- Wilder wygra przez nokaut w drugiej połowie walki. W granicach ósmej-dziewiątej rundy dopadnie Fury'ego - przekonuje legendarny "Kat", Bernard Hopkins.

- Lubię Wildera i to, że zawsze szuka nokautu. Dzięki temu wszystkie jego walki są ekscytujące. W tej kwestii przypomina mi trochę Mike'a Tysona. Obaj mieli to do siebie, że jeśli trafiali, to przewracali. Fury to świetny bokser, lecz gdy masz naprzeciw siebie takiego punchera, boksujesz zupełnie inaczej. Bardzo lubię oglądać Wildera w akcji - mówi inna legenda, wciąż aktywny Manny Pacquiao.

WILDER: KIEDY ODEJDĘ, BĘDĘ UWAŻANY ZA NAJLEPSZEGO W HISTORII >>>

- Po pierwsze, na niekorzyść Fury'ego przemawia zmiana trenera przed tak ważną walką. Po drugie Wilder zawsze był w rewanżach lepszy. Moim zdaniem Fury będzie przeważał, ale w końcu Wilder go namierzy prawą ręką i zgasi mu światło - dodał Charles Martin, były mistrz IBF wagi ciężkiej.

Rewanż już za osiem dni!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rocky86
Data: 14-02-2020 07:55:11 
Zasadniczo blisko mi do stanowiska Martina. Moim zdaniem tak to się właśnie skończy. Fury będzie ogrywać Wildera przez 8-9 rund, ale wyłapie czyściocha i będzie koniec. Przy czym kibicuje Tysonowi i mam nadzieję, że będzie w stanie unikać prawej ręki przez te 12 rund.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 14-02-2020 09:37:45 
@rocky86 pamiętaj, że w 2018 walczył Fury zardzawiony, po 2 latach chlania i koksowania. Teraz wyjdzie Tyson Fury bez rdzy, zdrowszy i lepiej przygotowany fizycznie. Jak przy swoim zapasionym cielsku miał sił na 12 rund to teraz będzie ich miał więcej. A Wilder już dużo nie poprawi bo poprawnej techniki lub takiego korzystania z gabarytów już się nie nauczy. Widzę UD dla Tysona bo z tą ofensywą to ściema jak przed wyjściem do Kliczki i KO do 5 rundy. Furiat też jest lepszy w rewanżach np. Chisora I a II.
 Autor komentarza: Gazun
Data: 14-02-2020 09:46:12 
Ja natomiast widzę to w drugą stronę a co do upasionego cielska to też nie wiem jak brać pod uwagę bo fury w rewanżu ma być cięższy nie sądzę żeby aż tyle kg mięśni mu przybyło, dodatkowo dochodzi niedawne rozcięcie które również moze się otworzyć. Nowy trener 2miesiace przed walka może pogorszyć przygotowanie zamiast polepszyć, a co do tego że 2 lata chlal itp to powiem tyle że to nie była jego pierwszą walka po powrocie miał pełny dystans z Pianeta więc rdza niekoniecznie musiała byc. Dla mnie fury w walce z wilderem wyglądał jakby miał lepsza formę niż w 90% walkach, dużo gorzej wyglądał z Hammerem czy Cunnem
 Autor komentarza: Zawojda
Data: 14-02-2020 10:02:01 
... a Bob Arum okazuje się rasowym hejterem z orga :-)
 Autor komentarza: MrBean
Data: 14-02-2020 10:36:10 
Ja również lubię oglądać Wildera w akcji. Robi w ringu to co zapowiadał przed walką, za każdym razem idąc po nokaut. Naprawdę fajna sprawa, oglądając jego walki trzeba być skupionym, ponieważ chwila nieuwagi i można "przegapić" kończący walkę cios. W mojej opinii jest to o wiele ciekawsze niż liczenie ilości jabów na rundę, co otrzymujemy podczas walk Fury'ego czy ostatnio w walce Aj vs Ruiz, chociaż temu drugiemu można tę jedną walkę wybaczyć, bo nie był mistrzem, a jedynie pretendentem, w której i tak mi zaimponował, znacznie poprawiając walkę na dystans. Natomiast, jeśli jego następne walki będą wyglądać podobnie, to przewiduję, że nowych fanów zyskiwać nie będzie, bo otrzymamy jeszcze nudniejszą wersję Władka.

Trzymam kciuki za Wildera, a typuję nokaut na Furym w drugiej części walki, powiedzmy w 9 rundzie.
 Autor komentarza: gluton
Data: 14-02-2020 11:07:18 
Te opinie są dość oczywiste. Pewnie tak będzie, że Wilder znokautuje Furego.Ale pytanie jak bardzo może być śliski Fury?
Śliski Fury robi Wildera do zera. Warunek- bezbłędność przez 12 rund.
Trudne ale wykonalne.
Wilder słabo boksował z Ortizem i gadanie że planował tak trafić nie przekonuje mnie.
Z kolei Fury po pierwsze ma zagojąną ranę, na którą musi uważać- to może mieć wpływ na jego skupienie i sposób boksowania.
Po drugie nie zachwycił z Wallinem.
Dla mnie
40/60 dla Wildera by KO
60/40 dla Furego by pkt
Super walka:)
 Autor komentarza: Champion20
Data: 14-02-2020 15:14:36 
rocky86 - 100% popieram ja myślę tak samo i tak samo kibicuje Tysonowi, chciałby bym wygrał ale z tak niszczycielskim ciosem Wildera ciężko mu będzie:( pod koniec walki będzie brakować sił na obskakiwanie Wildera wtedy jak ten wystrzeli tak znokautuje Tysona (obym się mylił) ale to najbardziej prawdopodobny scenariusz: WILDER WIN KO
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.