KOWALIOW MA WRÓCIĆ 25 KWIETNIA - JUŻ W KATEGORII CRUISER?

Na początku listopada Siergiej Kowaliow (34-4-1, 29 KO) stracił pas WBO wagi półciężkiej na rzecz Saula Alvareza. Teraz ten tytuł jest wakujący, a Rosjanin szykuje się do powrotu na ring.

"Krusher" ma problemy pozaringowe. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Kowaliow był już trzykrotnie mistrzem świata w limicie 79,4 kilograma. I nie chce na tym poprzestać. Rosjanin ma wrócić na gali pokazywanej przez stację ESPN. Nie wiadomo jeszcze gdzie, znamy natomiast datę - 25 kwietnia.

Na rozpisce mogłoby dojść do starcia Patrick Teixeira vs Brian Castano o tytuł mistrza świata wagi junior średniej, a pasa organizacji WBA kategorii super piórkowej broniłby Rene Alvarado. Dogrywane są ostatnie szczegóły odnośnie rywala Kowaliowa.

Tymczasem... Trener James "Buddy" McGirt zasugerował, że nie chce, aby jego podopieczny schodził już kiedykolwiek poniżej granicy 83 kilogramów i wysyła Kowaliowa na stałe do kategorii junior ciężkiej. Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Musi
Data: 12-02-2020 10:46:32 
Glowacki,nusi wygac z Okolim.Pozniej lzejsza walka i jak Kowaliow wygra ze 2 walki w Crusier to pojedynek o Pas.Rosjanin jest juz znany w USA i Glowka ,moze dobrze zarobic.Podobnie jak walczyliby w Rosji.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 12-02-2020 12:14:27 
Zgadzam się tylko ten „drobiazg” musi najpierw wygrać z O’Kolie a to może okazać się super trudne. Główka ma serce, doświadczenie ale siła i żywotność raczej półstronicowe Anglika a wiec może być trudno, bardzo trudno.
 Autor komentarza: Granat
Data: 12-02-2020 14:33:06 
Nie wróżę wielkich sukcesów Kowaliowowi, w wadze Cruiser. już w półciężkiej, rusek jest raczej wątły, także w limicie wyżej nie będzie dominował, ani siłą ani warunkami fizycznymi. Wiek robi swoje, a i szczęka też kruchawa. Pożyjemy, zobaczymy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.