WILDER: KIEDY ODEJDĘ, BĘDĘ UWAŻANY ZA NAJLEPSZEGO W HISTORII

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) jest na ostatniej prostej przygotowań do rewanżowej walki z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO), która czeka nas już za niecałe dwa tygodnie, 22 lutego w Las Vegas. Amerykanin twierdzi, że jego zwycięstwo byłoby kolejnym krokiem na drodze do realizacji wielkiego planu...

FURY vs WILDER II: OBSZERNY ZAPIS BURZLIWEJ DEBATY W STUDIU BT >>>

- Kiedy odejdę, będę uważany za najlepszego zawodnika w historii wagi ciężkiej, a może nawet za najlepszego w historii boksu. To mój cel. Ludzie będą smutni, gdy Wilder przejdzie na emeryturę, bo chcieliby zobaczyć jeszcze więcej nokautów. Daję im to, czego oczekują. Dlatego mówię: kochajcie mnie teraz, bo jestem nawiększym puncherem w historii - powiedział Wilder.

- Rewanż z Furym wzbogaci moje dziedzictwo. Uważam Fury'ego za jednego z najlepszych. Znokautowanie go będzie czymś wspaniałym (...) Zostało mi sześć lat w boksie, a ci, którzy życzą mi źle, nie będą mogli czuć satysfakcji - dodał artysta nokautu z Alabamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 11-02-2020 18:53:01 
pokonaj AJ
 Autor komentarza: mariusz3pl
Data: 11-02-2020 19:06:21 
Nie ma szans, przegrywanie rund i TBE HW nie nie na pewno nie...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-02-2020 19:58:44 
Najlepszy pięściaż na pewno nie, bo na to składa się wiele czynników, tj. liczba stoczonych walk, jakość przeciwników i samych walk, ringowych wojen, ilość zdobytych pasów i mistrzostw, itp, itd. Historia pamieta i będzie pamiętać tylko tych których na kartach histori zapisze ich pięściarska przeszłość a nie tych którzy sami wynoszą sie na piedestał twierdząc że są lub bedą najlepszymi. Taką historie pisze się pięściami a nie gębą.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 11-02-2020 20:04:11 
Teanshin- np Ali pisał i gęba i pięściami.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-02-2020 20:33:06 
Autor komentarza: Champion20
Ali to był mistrz sprzedaży, tego co on dokonał bez tweeterów FB i innych gówien nikt inny nie powtórzy.
Poza tym on działał na wielu innych plaszczyznach poza sportem przez co zdobywał uznanie ludzi, co znowu przekładało sie na jego popularność ringową i poza ringową. Czysto pięściarsko zalicza sie do tych najlepszych ale TBE według mnie nie jest, tak jak nigdy nie będzie nim Floyd jr.
 Autor komentarza: Zawojda
Data: 12-02-2020 09:23:44 
Odpowiedzią jest proste pytanie? Komu chciałoby się za 10/20 lat kręcić film fabularny o Wilderze? Wielki plakat z jego podobizną, zawieszony w jego sali treningowej, na przeciwko ringu, na na pewno mu w tym nie pomorze, ani głupi biało-złoty uniform, w którym wychodzi do walki ... no chyba że będzie to jakaś komedia.
 Autor komentarza: Zawojda
Data: 12-02-2020 09:26:32 
... aczkolwiek i tak nie zmienię zdania, jest trochę niedoceniany.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 12-02-2020 09:32:59 
Wilder nie zostanie zapamiętany na długo, brak mu charyzmy, ringowych wojen, fajnego dla oka stylu, będzie to mistrz coś jak Kliczki, minęło kilka lat a już są powoli zapominani, mi Wilder kojarzy się z wydzieraniem mordy "booom sqaad" czy jakoś tak, doceniam go i obecnie widze jako faworyta z każdym, ale i w ringu i jako postać jest jakiś taki pokraczny i kiczowaty
 Autor komentarza: Waluk
Data: 12-02-2020 10:21:57 
ogolnie Wilder ma dobre serce i jest mily. dlatego udawanie zlego goscia mu nie wychodzi. jak jeszcze gada o znokautowaniu kogos to ok, jest szczery, ale kreacja na bad boya mu nie wychodzi. swietniew roli bad boya sprawdzal sie Mike Tyson.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.