WASILEWSKI O ZDENERWOWANYM CIEŚLAKU: TA ZŁOŚĆ MI SIĘ PODOBA

Po mocnych słowach Michała Cieślaka na antenie Weszło FM, mocno rozgoryczonego zachowaniem promotorów Andrzeja Wasilewskiego i Tomasza Babilońskiego, którzy zdecydowali się wcześniej opuścić Demokratyczną Republikę Konga, głos na Twitterze zabrał szef grupy Knockout Promotions. Cieślak stwierdził, że obaj panowie wcale nie wyjechali z pieniędzmi - jego zdaniem zostały one w hotelowym depozycie. 

Przypomnijmy. Wczoraj antenie Weszło FM Michał Cieślak zdementował informację jakoby polscy promotorzy uciekali z Konga z pieniędzmi. - Nie ruszyli z żadnymi pieniędzmi, wszystkie pieniądze zostały w depozycie w hotelu. To, co jest opowiadane, to jest jedna wielka bajka. My do Polski wzięliśmy tyle, ile mogliśmy wziąć, czyli po 10 tysięcy dolarów na osobę, reszta została i ma być dopiero jakoś przelana. Te historie o ucieczce z plecakiem pieniędzy przez granicę to jedna wielka bajka - powiedział wyraźnie zły Cieślak. 

Radomianin nie ukrywał rozgoryczenia. - Jestem delikatnie rozczarowany zachowaniem Tomka Babilońskiego. Andrzej Wasilewski nie jest moim promotorem, chciał wyjechać, to wyjechał. Ale Tomek jest moim promotorem, jesteśmy związani od dawna. Sam załatwiał tę walkę, sam za tym wszystkim chodził. Mnie wywiózł do Konga, mnie tam zostawił i ja się czuję bardzo rozczarowany i zawiedziony taką postawą - podkreślał zdenerwowany 30-latek. 

Pełna rozmowa z Cieślakiem wraz z całą audycją Weszło FM autorstwa Kacpra Bartosiaka oraz Jana Cioska pod tym linkiem:

Tuż po audycji głos zabrał Wasilewski, publikując w sieci kilka tweetów: 

- Proste. Wyjechaliśmy, rzucając wszystkim lokalnym pomagierom info, że z całą [ze wszystkimi pieniędzmi - red.), żeby nikt tej kasy nie szukał w teamie, który został. Pomysł Babilońskiego, tym mnie przekonał do wyjazdu. Myślę, że to był bardzo dobry pomysł. Prawda, że kasa została w depozycie. Babiloński zorganizował transport do Polski - napisał Wasilewski, odpowiadając na pytanie redaktora Bokser.org Tomasza Ratajczaka. 

- Ja cały czas mówię od momentu jak drugi team wystartował, że myśmy kasy nie wzięli. Wystarczy poszukać moich wypowiedzi. Michał prawie nic nie wiedział, co było naszym wielkim sukcesem. Błąd był taki, że nie zagraliśmy vabank i nie wsiedliśmy do samolotu, bo nie było przelewu - dodał polski promotor.

Wasilewski odniósł się również do reakcji samego Cieślaka. - Michała złość po walce podoba mi się. Jego rozgoryczenie też. Cały wyjazd jego postawa mi się bardzo podobała. Pod kloszem akurat był [Cieślak - dopisał red.) i całe szczęście. Ma prawo widzieć sprawy z innej strony, mieć rozgoryczenie, stoczył ciężki pojedynek, zabrakło kilka centymetrów do wygranej i jak się domyślam nie dostał pewnie jeszcze większości gaży. Ta złość mi się bardzo podoba.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-02-2020 23:03:35 
Mnie za to nie podobają się mataczenia Wasilewskiego. Najpierw twierdził, że wyjechali wcześniej z Babilońskim, bo byli zagrożeni aresztowaniem. Teraz sugeruje obawę przed rabunkiem i opowiada o dramatycznej ucieczce na motorach (https://sportowefakty.wp.pl/boks/wideo/37955/andrzej-wasilewski-o-kulisach-wyjazdu-z-kinszasy-musielismy-uciekac-jak-jacys-mo). Nie wiadomo, gdzie są pieniądze (w Polsce, w Kinszasie, na Kajmanach?)i czy Cieślak cokolwiek z nich zobaczy. Całościowo przypomina mi to zachowanie bazarowych graczy w 3 karty, którzy w pewnym momencie krzyczą: Policja!, wywracają stolik i uciekają z kasą wyłudzoną od frajerów.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 08-02-2020 02:29:22 
Wasilewski jak zawsze z dobra mina do zlej gry
 Autor komentarza: 1908
Data: 08-02-2020 04:24:07 
"...i jak się domyślam nie dostał pewnie jeszcze większości gaży".

Wpierdolili go na niezłą minę. Dosłownie mięso armatnie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 08-02-2020 07:53:17 
Oczywiście Wasilewski jako dobry adwokat wszystko potrafi zamienić w pozytyw, nawet to że uciekli w popłochu zostawiając w dziczy swojego podopiecznego z górą pieniędzy. Nie wiem jak można nazwać sukcesem to że uciekli w tajemnicy przed wszystkimi, nawet samym Cieślakiem?
Coś czuje że ta komedia będzie miała jeszcze długą historię, kto wie czy nie w sądzie jeśli Michał nie dostanie całego wynagrodzenia, bo sprawy finansowe to nie jego działka, on podpisał kontrakt i zlecenie wykonał, teraz muszą mu zapłacić całą kwotę. Nie mniej dla mnie, jak już pisałem przed walką, najważniejsze że wszyscy wrócili w jednym kawałku a część kasy nawet jak by stracili to jakoś odrobią, to tylko pieniądze.
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 08-02-2020 09:01:59 
Ten człowiek to krętacz o mentalności drobnego cwaniaka. Wszyscy od razu uwierzyli w jego wersje choć od początku była podejrzana. Na szczęście Cieslak trochę ich wyjaśnił. Plus dla niego. Chociaż pewnie za karę szybko swojej kasy nie zobaczy. Kolejne info: Babilon i Wasilewski byli w kasynie w hotelu Grant gdzie zreszta mieszkali. Stad pozniejsza awantura. Możliwe ze części kasy już nie ma.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 08-02-2020 09:14:58 
Lata doświadczeń sprawiają że taki człowiek nie dał się oszukać.
Zapewne doskonale wiedział gdzie jedzie i co tam go spotka.
Kasę mogli wywieźć z hotelu i wpłacić, zdeponować w banku...

Wcześniejszym wyjazdem zapewne zaskoczyli potencjalnych złodziei.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 08-02-2020 09:30:18 
Facet wrzuca do internetu nagranie z liczenia pieniędzy, a potem musi je ratować, bo całe Kongo i pół Afryki chce go z tych pieniędzy obrabować. Po co w ogóle pojawił się w mediach temat pieniędzy? Takie rzeczy poważni ludzie załatwiają dyskretnie. Chyba, że nagranie ma być argumentem w rozmowie z Cieslakiem: "No widzisz Misiek, że kasa się zgadzała, zakopaliśmy żeby dzicz nam nie zabrała, ale zeżarły jakieś termity i nie ma".
 Autor komentarza: Figaro
Data: 08-02-2020 12:16:34 
Wasilewski oszust jak ja [email protected]#$%. Traktuje Michała jak gorszego od siebie. Poza tym słaby z niego promotor.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 08-02-2020 12:46:13 
Ale czemu wieszacie psy na Wasilewskim on tylko skomentował wypowiedź Cieślaka? Przecież sam Michał powiedział że Wasyl nie jest jego promotorem a do Kongo pojechał bo chciał. Jego głównym promotorem jest Babiloński, to on najwięcej biegał w kółko tej gali i to on wymyślił plan ucieczki bez kasy a sam Michał potwierdził że głównie pretensje ma właśnie do niego. Nie wiem jaki mają układ Wasyl z Cieślakiem bo nie dawno Miszkiń mówił że jednak Wasyl jakieś tam częściowe prawa do Cieślaka ma.
Według mnie Michał musi podejść do całej sprawy z rozsądkiem bo zakończenie współpracy z tymi dwoma może mocno wyhamować to co już sobie wypracował. Jeśli sam Cieślak dojdzie do wniosku że promotorzy chcieli w jakiś sposób go wydymać no to chyba dalsza współpraca mija się z celem.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 08-02-2020 13:25:28 
To Wasilewski wywołał temat pieniędzy, komentując problemy z przelewem, a potem wrzucając filmik z przekazania gotówki. Potem była "ucieczka z kasą", która teraz okazała się "ucieczką bez kasy" dla zmylenia przeciwnika. Wcześniej w hotelu kogoś okradziono. Może Babilońskiego, może Wasilewskiego, a może obydwu, bo są różne wersje. Skoro mówi się A, to trzeba powiedzieć B, czyli wyjaśnić, co z tą kasą się ostatecznie stało i czy Cieślak otrzymał pieniądze za swą dzielną postawę. Jak to będzie pozytywnie wyjaśnione, to nikt nie będzie miał pretensji do promotorów Michała. Na razie jednak mamy kolejne wersje "ucieczki z Kinszasy", które zaczynają obrastać legendami i Cieślaka, który traci cierpliwość. Wewnętrzna sprawa rozliczeń pomiędzy bokserem i promotorami stała się w tej chwili sprawą publiczną.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 08-02-2020 13:37:49 
Wasilewski to krętacz i obmierzły typ. Nigdy nie będzie dobrze w boksie, jeśli za tym sportem będą stały takie inywidua, a niestety takie stoją. Jak był wałek na Głowackim, to Wasilewski zrobił wielką awanturę (i słusznie), ale jak parę tygodni potem był skandal z Ugonohem, to powiedział oj tam oj tam, takie rzeczy się zdarzają.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 08-02-2020 18:24:48 
ad. teanshin Tu nie chodzi o wydymanie Cieslaka, ale o wspolne wydymanie fiskusa. Reszty sie domysl
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 08-02-2020 22:22:35 
hahhahaaha o ja pierdole , tym wywiadem niezle im CIEslak dal plaskacza w ryj , a wasyl hahhhahahahah pierdoli ze mu sie podoba ta zlosc hahahahahhh ,gosc ktoremu plujA w jape mowi ze pada deszcz
 Autor komentarza: gluton
Data: 09-02-2020 11:59:45 
Wasyl to wasyl.Michał nie daj się okraść a po tym wyjeździe wiesz kto z Tobą a kto jest przeciwko Tobie.
Powodzenia!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.