NARKOTYKI I POBICIE FUNKCJONARIUSZA - ZNANY BOKSER W TARAPATACH

Georgij Kuszitaszwili (-81kg) - jeden z najlepszych pięściarzy w boksie olimpijskim, popadł w spore problemy pozaringowe.

Mistrz Rosji z 2015 i 2018 roku w wadze półciężkiej, aktualny ćwierćfinalista Mistrzostw Świata i do niedawna jeden z kandydatów do medalu olimpijskiego w Tokio, najbliższe dni spędzi w areszcie. A potem może miesiące i nawet lata w więzieniu.

Sprawa rozegrała się w nocy z piątku na sobotę. Funkcjonariusze Gwardii Rosyjskiej zwrócili uwagę na dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Podczas weryfikacji dokumentów mężczyźni zachowywali się agresywnie, nie reagowali na zgodne z prawem żądania funkcjonariuszy organów ścigania, a jeden z nich - właśnie Kuszitaszwili, zaatakował funkcjonariusza i uderzył go pięścią. Niedługo potem obaj panowie zostali zatrzymani i aresztowani. Podczas rewizji u zawodnika znaleziono dodatkowo kokainę.

Kuszitaszwili zaprzeczył, jakoby miał zaatakować funkcjonariusza. Nie przyznał się również do posiadania narkotyków.

Rosyjska Agencja Antydopingowa (RUSADA) poinformowała, że Kuszitaszwili był w zeszłym roku dwukrotnie badany i w jego testach nie wykryto śladów narkotyków.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.