Archiwum wiadomości z dnia: 2020-01-31

 


CIEŚLAK vs MAKABU: POLACY ODEBRALI WYPŁATĘ W GOTÓWCE

Atmosfera wokół walki Michała Cieślaka (19-0, 13 KO) z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO) - jej stawką jest wakujący pas WBC wagi junior ciężkiej - przekracza kolejne granice surrealizmu. Na kilkanaście godzin przed pojedynkiem wciąż nie wiadomo było, czy do niego dojdzie, gdyż organizatorzy do ostatniej chwili zwlekali z wypłatą dla Polaka i przedstawicieli federacji sankcjonującej starcie w Kinszasie.ILUNGA MAKABU: WALCZĘ DLA NASZEGO KONTYNENTU

Już za kilka godzin czeka nas walka Michała Cieślaka (19-0, 13 KO) z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO) o wakujący pas WBC wagi cruiser w Kinszasie. Kongijczyk chce zadedykować zwycięstwo Republice Południowej Afryki, krajowi, który odegrał kluczową rolę w bokserskim rozwoju groźnego punchera.
CUTMAN CIEŚLAKA NA 3 GODZINY PRZED WALKĄ: NIE MA CZYM ODDYCHAĆ

Tylko 2-3 godziny dzielą nas od walki w Kinszasie pomiędzy Ilungą Makabu (26-2, 24 KO) i Michałem Cieślakiem (19-0, 13 KO) o mistrzostwo świata federacji WBC w wadze junior ciężkiej. Spodziewaliśmy się, że jednym z problemów mogą być warunki atmosferyczne, zupełnie inne niż te, do których przywykliśmy zimą w Polsce. Cutman Cieślaka Tomasz Skarżyński relacjonuje na Twitterze to, jak wygląda obecnie sytuacja w mieście, w którym odbędzie się bój.


AMANDA SERRANO WYGRYWA I POTWIERDZA WIELKĄ WALKĘ Z KATIE TAYLOR

Mistrzyni świata siedmiu kategorii wagowych, Amanda Serrano (38-1-1, 28 KO) miała wystąpić na gali Combates America, lecz jej trzecia w karierze walka w MMA nie doszła do skutku. Portorykance zorganizowano więc walkę bokserską na wczorajszej gali Andrade vs Keeler w Miami. Serrano zdemolowała bez najmniejszych problemów Brazylijkę Simone Da Silvę (17-15, 6 KO) w ciągu niecałych trzech rund i potwierdziła wielką walkę z Katie Taylor (15-0, 6 KO).