CUTMAN CIEŚLAKA NA 3 GODZINY PRZED WALKĄ: NIE MA CZYM ODDYCHAĆ

Redakcja, Twitter

2020-01-31

Tylko 2-3 godziny dzielą nas od walki w Kinszasie pomiędzy Ilungą Makabu (26-2, 24 KO) i Michałem Cieślakiem (19-0, 13 KO) o mistrzostwo świata federacji WBC w wadze junior ciężkiej. Spodziewaliśmy się, że jednym z problemów mogą być warunki atmosferyczne, zupełnie inne niż te, do których przywykliśmy zimą w Polsce. Cutman Cieślaka Tomasz Skarżyński relacjonuje na Twitterze to, jak wygląda obecnie sytuacja w mieście, w którym odbędzie się bój. 

- Walka o godzinie 22. Jest 19:30. Gorąco jak w piekle. Nawet chmurki na niebie nie ma, żeby popadało, nie ma czym oddychać - napisał na Twitterze Skarżyński, który jest w teamie Cieślaka i przebywa wraz z nim w stolicy Demokratycznej Rebubliki Konga. 

Od 19:30 w Cyfrowym Polsacie oraz na Ipli jest aktywna transmisja PPV. Obecnie trwa studio, w którym uczestniczą Janusz Pindera, Hubert Migaczew oraz Maciej Miszkiń. Prowadzącym jest dziennikarz Polsatu Sport Artur Łukaszewski. Według Tomasza Skarżyńskiego walka Cieślak - Makabu będzie o godzinie 22:00.