JEST POROZUMIENIE - CAMPBELL Z FORTUNĄ O WAKUJĄCY PAS WBC

Sampson Lewkowicz z grupy Sampson Boxing oraz Eddie Hearn - szef Matchroom Boxing, doszli do porozumienia w sprawie walki o wakujący pas WBC wagi lekkiej i obeszli potrzebę przeprowadzenia przetargu.

Przypomnijmy fakty. W związku z kontuzją Devina Haneya, władze WBC nadały mu status "mistrza w zawieszeniu", co oznacza, że ma pierwszeństwo do walki z nowym championem, gdy wyleczy kontuzję. O wakujący pas zaboksują Javier Fortuna (35-2-1, 24 KO) oraz Luke Campbell (20-3, 16 KO).

Obozy miały czas na negocjacje do 28 stycznia. Ale doszły do porozumienia. Pojedynek odbędzie się prawdopodobnie 28 marca w O2 Arena w Londynie. A na rozpisce zobaczymy starcie Chisory z Usykiem oraz być może Hrgovicia z Bakole. Istnieje jednak możliwość, że Campbell i Fortuna staną do walki w kwietniu w USA. Tak więc sprawa lokalizacji i konkretnej daty wciąż pozostaje otwarta. W każdym razie wszyscy zgodzili się na proponowane warunki.

- Kontrakty jeszcze nie są podpisane, czekamy na wszystkie papiery, ale doszliśmy już do porozumienia we wszystkich ważniejszych kwestiach - mówi Lewkowicz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.