MOŻLIWA UNIFIKACJA W MAJU POMIĘDZY CHARLO A ANDRADE

Demetrius Andrade (28-0, 17 KO) to wielki mistrz wagi średniej, o czym przekonał się na własnej skórze Maciej Sulęcki. Ale mistrz WBO nie może doczekać się walk z największymi nazwiskami. Być może wkrótce to się zmieni.

Andrade za osiem dni - nietypowo w czwartek, podczas gali w Miami podejdzie do obrony swojego tytułu w konfrontacji z mało znanym Luke'em Keelerem (17-2-1, 5 KO). Kolejnym przeciwnikiem mógłby być champion WBC - Jermall Charlo (30-0, 22 KO).

Eddie Hearn, promotor współpracujący z Andrade oraz platformą streamingową DAZN, zaproponował Charlo wypłatę życia za taki pojedynek. Amerykanin miałby dostać za majowe starcie w granicach 7 milionów dolarów. Opcje są dwie - umowa na jedną walkę, albo dłuższy kontrakt za wielkie pieniądze na kilka występów na antenie DAZN. Czekamy więc na ruchy Charlo...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: herrmefisto
Data: 22-01-2020 12:43:59 
Świetna walka, chce to zobaczyć!
 Autor komentarza: Boban81
Data: 22-01-2020 13:49:24 
Po tym co zobaczyłem z Sulęckim, moim faworytem jest Andrade.
Super walka.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-01-2020 15:51:48 
Poczekajmy z tym wielkim mistrzem wagi średniej - Andrade. Sulęckiego ograł, bo Maciek nie miał żadnego innego planu na tamten pojedynek. Jeśli Andrade pokona w podobnym stylu Charlo (w co wątpię), to możemy mówić o jakiś super zawodniku. Boo Boo jest niewygodny, ma długie łapy, ale nie mierzył się jeszcze z nikim z topu kategorii średniej. Charlo Też nie ma wybitnych pieściarzy na rozkładzie (prócz Korobowa) i dlatego ta walka jest właśnie takim awansem do top 3 wagi średniej.
 Autor komentarza: TheCook
Data: 22-01-2020 23:39:06 
Swietne zestawienie. Zobaczylibysmy co tak naprawde Adnrade potrafi
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.