Archiwum wiadomości z dnia: 2020-01-18

 GALA SHOBOX: TRWA TERROR UZBEKA JERGASZEWA

Szochżachon Jergaszew (18-0, 16 KO) już w pierwszej rundzie rozprawił się wczoraj na gali ShoBox w Sloan z Adrianem Estrellą (29-5, 24 KO), kończąc walkę bardzo mocnym i przede wszystkim precyzyjnym uderzeniem na wątrobę. Uzbek jest z pewnością jednym z najciekawszych prospektów wagi junior półśredniej i już w tym roku może być zagrożeniem dla najlepszych.
DEONTAY WILDER: JESTEM ZBYT NIEBEZPIECZNY, BY WALCZYĆ W MMA

Temat walk mistrzów boksu z mistrzami MMA jest szczególnie gorący od czasu walki Mayweather vs McGregor we wrześniu 2017 roku. Teraz poruszył go (nie po raz pierwszy w swojej karierze, ale szerzej niż dotychczas) mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO), który szykuje się obecnie do rewanżowej, lutowej walki z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO).NA ŻYWO: V MTB 2020 NIECHOBRZ

Zapraszamy do bezpośredniej relacji z podrzeszowskiego Niechobrza, gdzie trwają własnie pojedynki z piątej edycji Międzynarodowego Turnieju o Puchar Burmistrz Boguchwały - gromadząc na pięściarskiej inauguracji roku 2020 ponad 150 zawodników i zawodniczek od adepta do seniora. Relacja z komentarzem sędziego boksu zawodowego Pan Włodzimierz Kromka. Zestawienie walk i wyniki na bieżąco w rozwinięciu.


WBC: MICHAŁ CIEŚLAK vs ILUNGA MAKABU 31 STYCZNIA W KINSZASIE

Federacja WBC potwierdziła, że do pojedynku Michała Cieślaka (19-0, 13 KO) z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO) o wakujący tytuł mistrza świata WBC wagi cruiser dojdzie 31 stycznia w Kinszasie (jeszcze kilka dni temu była mowa o 25 stycznia). Wygląda na to, że Polak stanie przed życiową szansą, choć zamieszanie wokół walki przekraczało już granice absurdu.