Archiwum wiadomości z dnia: 2020-01-17

 



WILDER: JEŚLI FURY ZNOKAUTUJE MNIE W DRUGIEJ RUNDZIE, TO...

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) 22 lutego zmierzy się w rewanżowym pojedynku z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO). Brytyjczyk stwierdził podczas pierwszej konferencji prasowej, że celuje w nokaut w drugiej rundzie. Amerykanin zapowiada z kolei, że jeśli Fury'emu uda się zrealizować plan szybkiego skończenia walki, to zakończy Wilderowi karierę.


HUGHIE FURY WRÓCI 7 MARCA W MANCHESTERZE NA GALI QUIGG vs CARROLL

Pragnący odbudować się po sierpniowej porażce z Aleksandrem Powietkinem Hughie Fury (23-3, 13 KO) wróci 7 marca podczas gali w Manchesterze. Rywal Brytyjczyka nie jest jeszcze znany. Hughie miał wrócić już w listopadzie na gali w Monako, ale jego choroba sprawiła, że pojedynek z Pavlem Sourem nie doszedł do skutku. Ojciec i trener 25-letniego Fury'ego, Peter Fury zdradził również szczegóły powrotu Savanny Marshall (8-0, 6 KO).




McGREGOR ZAINTERESOWANY LIPCOWĄ WALKĄ Z PACQUIAO

Pisaliśmy już o pogłoskach na temat rewanżowej walki Floyda Mayweathera z Mannym Pacquiao, do której miałoby dojść w lipcu tego roku na otwarcie Allegiant Stadium - ogromnej areny (zmieści ponad 70 tysięcy widzów, a koszt budowy to ok. dwóch miliardów dolarów), która stanie się domem Las Vegas Raiders, drużyny futbolu amerykańskiego. Walką z Pacquiao na otwarcie jest zainteresowany również największy gwiazdor MMA ostatnich lat - Conor McGregor.