WILDER: JEŚLI FURY ZNOKAUTUJE MNIE W DRUGIEJ RUNDZIE, TO...

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) 22 lutego zmierzy się w rewanżowym pojedynku z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO). Brytyjczyk stwierdził podczas pierwszej konferencji prasowej, że celuje w nokaut w drugiej rundzie. Amerykanin zapowiada z kolei, że jeśli Fury'emu uda się zrealizować plan szybkiego skończenia walki, to zakończy Wilderowi karierę.

WSZYSTKO O WALCE FURY vs WILDER II >>>

- Mam przed soba jeszcze sześć lat w boksie, ale jeżeli Fury znokatuje mnie w drugiej rundzie... To kończę z tym sportem. Odchodzę - powiedział Wilder, który odniósł się również do innego twierdzenia Fury'ego, utrzymującego, że podczas obozu treningowego masturbuje się siedem razy dziennie, by dbać o poziom testosteronu.

- Wszystko, co mówi Fury, jest robione dla show, dla rozrywki. Tak mi się przynajmniej wydaje. On  chce się masturbować podczas obozu? Powodzenia. Niech tylko pamięta o odpowiednim lubrykancie - dodał artysta nokautu z Alabamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-01-2020 19:53:34 
Fury chyba na prawdę myśli że te jego gadki robią na kimś wrażenie. Ostatnio mówił że skończy Wildera do 6-ej a sam leżał na plecach 2 razy.
Jeżeli twierdzi że masturbacja pomaga mu na obozie to chyba jego głównym sparingpartnerem powinien być...wiadomo kto, mistrz The Pin-dolek.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 17-01-2020 20:09:49 
Fury jest w stanie znokautować Wildera, ale w końcowej fazie pojedynku. Wilder twierdzi że zostało mu 6 lat boksowania i jest to całkiem realne. Gorzej wygląda to u Furyego, prowadzi się w skrajnie różny sposób, jest niestabilny i niekonsekwentny, dodatkowo to ogromny chłop. Jego ciało może stracić mobilność z dnia na dzień, jeżeli nie w efekcie starzenia, to w związku ze zmianą trenera, albo powrotu demonów przeszłości. Pomijając zjawisko szybkiej utraty refleksu, wystarczy spojrzeć ile on waży, przy jego parametrach sposób walki na "baletnice" musi być mocno eksploatujący. W sumie nie wiem kto wygra, Tyson jest lepszym zawodnikiem, ale jest taki niestabilny... Mam wrażenie, że przy pierwszej porażce Fury skończy się.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-01-2020 20:19:07 
Fury jest narcyzem i kto wie jak jego umysł zareaguje na porażkę, tym bardziej że wyleje się na niego masa pomyj a jak wiadomo on nie znosi tego zbyt dobrze. Ja mu źle nie życzę, ale lekcja pokory jest wskazana.
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 18-01-2020 02:52:29 
Co do Furego i jego tekstów. Lubie gościa za jego barwność i medialność, jakkolwiek...

Zwalcie sobie gruche albo uprawiajcie seks 7 razy w ciągu dnia conajmniej przez kilka dni z rzędu... i zobaczycie jak będziecie się czuć ;) Ile będziecie mieć energii i siły na dodatkowe zajęcia oraz tak ważnej w Boksie "STAMINY"!!

Wierutne bzdury ze strony Furego ... nie wiadomo po co na co i komu On takie rzeczy wciska... w sumie tak, dla sprzedaży biletów.... Seks się dobrze sprzedaje.

Alabama "TKO win" przed czasem. Niestety!
 Autor komentarza: MODM
Data: 18-01-2020 10:46:56 
Do tej walki dojdzie ale nie w tym roku . Mogę się nawet założyć o niezłą kasę że na dniach dostaniemy info o kontuzji Furego . Ten facet nie mam jaj , nie potrafi i nigdy nie potrafił walczyć pod presją . Jestem na 100% pewny że wykręci Wilderowi podobny numer jak Władzi , zawiesi rękawice na kołku na 1,5 roku czy 2 lata po czym wróci i będzie krzyczał do któregoś z mistrzów . Tyson odnajduje się tylko w starciach z leszczami , do czołówki wychodzi dopiero gdy nikt na niego nie stawia . Umiejętności ma duże i może ograć każdego z dzisiejszej HW jednak pod deklem jednak głowa nie wytrzymuje ciśnienia . Ja osobiście nie chcę takiego mistrza
 Autor komentarza: Zawojda
Data: 18-01-2020 12:48:55 
Tyson nie jest tak głupi jak Ruiz, by kłamać na temat świetnego obozu, wagi, formy, a potem wyjść do walki spasionemu jak świnia. Dlatego wystawił Władka. Zagrał taktycznie. Gdyby wtedy wyszedł, byłoby po karierze. Nie stchórzył, myślał racjonalnie. Pisałem wtedy, że cwany cygan wróci po latach i zgarnie jeszcze więcej szmalu. Walka z Wilderem się odbędzie.
 Autor komentarza: MrBean
Data: 18-01-2020 13:19:46 
@Zawojda

Stchórzył. Umówił się na walkę, z której zrezygnował. Zrezygnował, bo nie wierzył w swoją wygraną i nie ma znaczenia czy był przygotowany czy nie. Po prostu stchórzył, bo jaka była gwarancja, że nawet w pełnej formie wygra drugi raz? Stchórzył i przez to nigdy się nie dowiemy czy Władek go zlekceważył, miał gorszy dzień czy po prostu Fury był lepszy. No, a teraz do końca życia będzie krzyczał, że pokonał dominatora HW. Tchórz i tyle, jestem pewien, że gdyby wygrał z Wilderem w pierwszym pojedynku, to do drugiego by nie wyszedł. Odwaga i tchórzostwo, a zdrowa ocena sytuacji to dwie różne rzeczy i nie można tłumaczyć tego pierwszego tym drugim.
 Autor komentarza: HokusPokus
Data: 18-01-2020 15:03:06 
@ MrBean
TeŻ myślę że do drugiego by nie wyszedł gdyby wygrał w pierwszej walce.
Teraz wyjdzie bo obiektywnie rzecz biorąc to pierwszą walkę zremisowali sędziowie a w ringu Fury wygrał. A to na tyle dobrze mu to podziałało na pewność siebie że da drugą walkę.
I tu coś co dla mnie będzie najciekawsze w tym pojedynku - czy Wilder jest na tyle mądry żeby wyciągać wnioski i skorygować sposób prowadzenia pojedynku?
 Autor komentarza: maro1988
Data: 18-01-2020 20:08:39 
Fury dobrze wiedział co go czeka w rewanzu z Kliczko.
 Autor komentarza: Zawojda
Data: 19-01-2020 09:32:19 
... no i dlatego nie wyszedł do ringu. Fury wygrał walkę z Włodkiem stylem, a każdy wie że nie da się uprawiać baletu, gdy się dźwiga beczkę sadła. Fury z tą beczką niewątpliwie przegrałby rewanż. Panowie, zastanówcie się, czy taka wygrana byłaby dowodem na chwilową niedyspozycję Władka w I walce?
MrBean mówisz że stchórzył, ale gdyby się bał, to czy by zawzięcie nie trenował? Mi się wydaję że Fury Władka i rewanż po prostu olał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.