SŁAWNY BADR HARI KUSZONY NA WYSTĘP W KWALIFIKACJACH OLIMPIJSKICH

Badr Hari - wielka gwiazda światowego kickboksu, już w 2011 roku poważnie myślał o boksie. Zawodowym boksie. Teraz dostał ofertę reprezentowania Holandii w turnieju eliminacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w wadze super ciężkiej.

Holenderska Federacja Bokserska (Dutch Boxing Association) złożyła mu taką ofertę, co potwierdził równie znany trener zawodnika, Mike Passenier.

DBA szuka szansy na igrzyska właśnie w gronie kickbokserów, których mają znakomitych. Hari to tylko jeden z pomysłów Holendrów. Jeśli Badr zdecyduje się na taki krok, będzie miał dwa turnieje na zdobycie kwalifikacji - w Londynie (13-23 marca) oraz Paryżu (13-24 maja).

Trener zawodnika zaznaczył jednak, że decydujące zdanie w tej sprawie będą mieli przedstawiciele organizacji Glory, dla której startuje Hari. Jeśli dostanie zielone światło na taki start i zdąży wyleczyć kontuzję z walki rewanżowej z Rico Verhoevenem, być może zobaczymy jego debiut na ringach olimpijskich w wieku trzydziestu pięciu lat.

Co ciekawe Hari był już przymierzany do startu na igrzyskach w Londynie w 2012 roku. Wtedy jednak namawiała go federacja z Maroka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kuba2
Data: 16-01-2020 20:36:14 
za stary, zdecydowanie. 10 lat temu to mógły robić karierę w w gronie amatorów, i zawodowców ale jest dobrze po 30 -tce, skontuzjowany, z rozmaitymi problemami poza ringowymi. Nie widze tego..Swoją drogą ciekawe że Holandia ma takich wspaniałych kickerów i właściwie zadnego wybitnego boksera.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 16-01-2020 21:29:41 
Gościu ma tak szklaną szczękę, że w turnieju olimpijskim nie dałby rady wytrzymać 2 rund. Bez jaj.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.