SIÓDMEGO MARCA GALA TYMEX BOXING NIGHT 11 W DZIERŻONIOWIE

Redakcja, Tymex Boxing Promotion + Informacja własna

2020-01-14

Jak ogłosił szef grupy Tymex Boxing Promotion Mariusz Grabowski, 7 marca w Dzierżoniowie odbędzie się gala Tymex Boxing Night 11. W walkach wieczoru wystąpią mistrzyni świata WBO wagi super piórkowej, Ewa Brodnicka (18-0, 2 KO) i Damian Wrzesiński (18-1-2, 5 KO, waga lekka).

Na ringu w Dzierżoniowie zobaczymy również Michała Leśniaka (11-1-1, 3 KO, waga półśrednia), Niemca Sahana Aybaya (9-0, 7 KO, waga średnia), Oskara Kapczyńskiego (2-0, 1 KO, waga średnia) i Oskara Wierzejskiego (2-0, 0 KO, waga cruiser). Wkrótce powinniśmy zacząć poznawać rywali wyżej wymienionych zawodników (i zawodniczki).

Przypomnijmy, że uczestnicy walk wieczoru - Brodnicka i Wrzesiński - zanotowali w zeszłym roku po dwa zwycięstwa. ''Kleo'' najpierw wygrała w maju na gali w Jeleniej Górze większościową decyzją sędziów z Meksykanką Janeth Perez, a następnie pokonała niejednogłośną decyzją Argentynkę Edith Soledad Matthysse podczas październikowej gali w Częstochowie. Z kolei Wrzesiński w kwietniu wygrał w katowickim Spodku niejednogłośną decyzją z Kamilem Młodzińskim, a w październiku w Łomiankach jednogłośnie pokonał Argentyńczyka Miguela Cesario Antina.