TYSON FURY OFERUJE POMOC ANDY'EMU RUIZOWI I ATAKUJE JOSHUĘ

Redakcja, PBC

2020-01-14

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) - przygotowujący się do rewanżu z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO) - zaprosił niedawnego czempiona IBF, WBA i WBO, Andy'ego Ruiza Juniora (33-2, 22 KO) do wspólnych treningów w Las Vegas. Fury zaatakował przy okazji swojego rodaka, który w grudniu zrewanżował się Ruizowi i odzyskał pasy - Anthony'ego Joshuę (23-1, 21 KO).

WSZYSTKO O WALCE FURY vs WILDER II >>>

- Pomogę Andy'emu odzyskać pasy. Byłem w tym samym miejscu, co on, widziałem dokładnie to samo. Wygrywałem w ringu i przegrywałem poza nim, imprezowałem ile wlezie. By wrócić, trzeba sobie zdać sprawę, że boks jest najważniejszą rzeczą w twoim życiu i całkowicie się na tym skupić - powiedział często nawiązujący ostatnio do meksykańskich bokserów Fury, który zmierzy się z Wilderem 22 lutego w hali MGM Grand Garden Arena.

- Sparingi z Joshuą? Nie wierzę, że do nich dojdzie. On nie ma jaj, żeby tu przyjechać i to zrobić - dodał ''Król Cyganów'', który jeszcze niedawno przyjmował z otwartymi ramionami propozycję AJ'a. Nieprzewidywalność to jednak znak firmowy Fury'ego i olbrzym z Wilmslow uwielbia o tym przypominać.