ZWYCIĘZCA WALKI ALVAREZ vs SEALS DLA SMITHA JR?

Joe Smith Jr (25-3, 20 KO) dopiero co pokonał w dobrym stylu Jesse Harta (26-3, 21 KO), a już chyba wie, z kim spotka się w kolejnej walce.

W sobotnią noc Eleider Alvarez (24-1, 12 KO) skrzyżuje rękawice z obdarzonym mocnym uderzeniem Michaelem Sealsem (24-2, 18 KO). I właśnie lepszy z tej dwójki najprawdopodobniej stanie potem naprzeciw pogromcy Fonfary i Hopkinsa. Alvarez był już mistrzem WBO, ale stracił tytuł w pierwszej obronie.

- Tak naprawdę w tej walce na szali wisiała cała moja kariera - mówi Smith Jr i być może doczeka się wkrótce mistrzowskiej szansy. Tytuł WBO wagi półciężkiej został zwakowany przez Saula Alvareza. O wakujący pas miał boksować Gilberto Ramirez, jednak kłóci się z Bobem Arumem i chce wykupić swój kontrakt promotorski. To może na jakiś czas wyhamować jego karierę, a jednocześnie otworzyć szansę innym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 14-01-2020 15:27:30 
Jeśli Alvarez pokona Sealsa, to ze Smithem jr. może być świetna bitka. Obaj twardzi, z mocnym ciosem..Joe zasłużył na jeszcze jednego title shota, bo Hart to nie był ogórek, a został przez Smitha stłamszony siłą i wypunktowany..
Alvarez - Smith jr. o wakat WBO, a Ramirez dla wygranego i mamy fajne walki..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.