WILDER O FURYM I AJ'U: POPATRZCIE TYLKO NA TE DZIWKI

2020-01-13, Redakcja, ThaBoxingVoice

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) już 22 lutego w Las Vegas stoczy rewanżowy pojedynek z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO). Amerykanin ostro wyśmiewa pomysł wspólnych sparingów Fury'ego z mistrzem IBF, WBA i WBO Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO). Joshua prawdopodobnie nie poleci ostatecznie do USA, by pomagać rodakowi, ale artysta nokautu z Alabamy nie mógł zmarnować okazji do ataku na Brytyjczyków.

WARREN O SPARINGACH FURY'EGO Z JOSHUĄ: CO TO ZA PIERDOŁY? >>>

- Popatrzcie tylko na te dziwki. Wspólne sparingi? Teraz chcą walczyć ze mną dwóch na jednego? Każdy z naszej trójki gadał, że jest najlepszy, a teraz oni chcą połączyć siły? Czyli Wielka Brytania kontra Stany Zjednoczone. To tylko zwiększa moją pewność siebie i sprawia, że mogę chodzić z jeszcze wyżej podniesioną głową - powiedział Wilder.

- Mam nadzieję, że oni będą próbowali razem opracować plan na walkę ze mną, plan pokonania kogoś, kto jest fenomenem. Każdy w wadze ciężkiej ma na mnie jakiś plan. Jestem jedyny w swoim rodzaju. Ludzie muszą się z tym zmierzyć, zrozumieć to i poznać piękno mojego bokserskiego rzemiosła, mojej sztuki - dodał jeden z najmocniej bijących zawodników w historii królewskiej dywizji.

<< Powrót na stronę główną <<