NIKODEM JEŻEWSKI O ZEJŚCIU ARTURA SZPILKI DO WAGI JUNIOR CIĘŻKIEJ

Artur Szpilka (23-4, 16 KO) po ponad dekadzie powróci wkrótce do limitu kategorii junior ciężkiej. Co o tym sądzi czołowy polski "cruiser" Nikodem Jeżewski (18-0-1, 9 KO)? Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 11-01-2020 20:18:25 
3-4 lata wstecz byla to b.mocna waga - obecna zmiana pokolen sprawia, ze pasy sa tutaj po prostu do podniesienia z ziemi. Szpilke zlamalby pewnie Glowacki, moglby go znokautowac Dorticos, ale do tych walk Szpilka nie wyjdzie. Natomiast juz teraz sie nastawiam na bicie piany jeszcze wieksze niz w HW:)
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 12-01-2020 04:20:42 
Szpila w heavy nie osiagnal wiecej, wlasciwie to jesli wykluczyc zarobienie w ringu duzej kasy na ktora sportowo nie zasluzyl. W cruiser kasy duzej nie ma a nawet to Nie bedzie dla Szpili dostepna no bo z kim mialby Artur zawalczyc o duza kase, w swiecie boksu to jest on no name a on sie ceni tyle ze juz nawet w Polsce nikt sie nie da nabrac na stadionowca z Polski podbijajacego swiat boksu pro. Sprowadzil go na ziemie Janings, półpro, nawet nie full Time bokser w tamtym czasie ale ludzie dali się nabrać myśle ze to już koniec, ja walk z udziałem Szpili oglądać nie chce, szkoda czasu gdy tyle ciekawego się dzieje.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-01-2020 06:34:38 
Zejście Szpilka do niższej kategorii nic nie zmieni jeśli chodzi o osiągnięcia sportowe, będzie dokładnie tak samo jak w HW. W 3-ej lidze będzie wygrywał a z topem będzie kończył na deskach przez KO.
Największym osiągnięciem w boksie było doczłapanie się do walki Wilderem i większych sukcesów już nie będzie.
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 12-01-2020 09:21:05 
Gosc ma 30 lat i 4 ciezkie nokauty za soba, jest rozbity, plywa po kazdym czysciochu a w tym limicie bedzie zbieral takich jeszcze wiecej. Wasyl bedzie mial kaleke na sumieniu
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.