JARRELL MILLER POWRÓCI NA ROZPISCE GALI WILDER vs FURY II?

Dmitriy Salita - promotor Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO), poinformował, że być może pogromca Adamka i Wacha wkrótce wejdzie we współpromocję z grupą Top Rank i wystąpi już podczas gali Wilder vs Fury II.

- Jarrell to jeden z najlepszych zawodników świata i stać go na wygrywanie z Furym czy Joshuą. Wkrótce ogłosimy coś dużego, ale mogę potwierdzić, że rozmawiamy z Top Rank i jest szansa na jego występ na największej gali roku 2020 - powiedział Salita.

Przypomnijmy, że do rewanżu Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO) z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO) dojdzie 22 lutego w Las Vegas. Kibice dostaną sześć walk w "otwartej" transmisji, a także trzy główne w przekazie PPV. Fury z Wilderem to jedna potyczka, więc "Big Baby" mógłby się znaleźć również w przekazie PPV.

Osiłek z Brooklynu pauzuje od listopada 2018 roku. Na początku czerwca 2019 miał skrzyżować rękawice z Anthonym Joshuą o trzy pasy mistrzowskie, lecz wpadł na trzech różnych zakazanych substancjach i został zdyskwalifikowany na pół roku. Wyjątkowo łagodna kara się skończyła, więc można wracać do ringu. Czy już w przyszłym miesiącu? Bardzo możliwe...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CassiusClay93
Data: 10-01-2020 11:54:58 
Kibice powinni się zdecydować albo chcą walki na wysokim poziomie wtedy ogólnie dostępne wspomaganie albo kiepskie widowisko.I najbogatsi i tak będą o krok przez kontrolami więc ściganie pozostałych mija się z celem.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-01-2020 15:32:02 
HGH Burger powinien teraz boksować na salach gimnastycznych a nie na poważnych galach. Oszust nie zasługuje na poważne wypłaty. Mam nadzieję że nic z tego nie wyjdzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.