DUBOIS I YARDE MAJĄ WRÓCIĆ 18 KWIETNIA W WIELKIEJ BRYTANII

Frank Warren w kwietniu wyśle do boju swoje dwa czołowe konie. Mowa tutaj o Danielu Dubois (14-0, 13 KO) z wagi ciężkiej, czołowym prospekcie "królewskiej" dywizji, a także o Anthonym Yarde (18-1, 17 KO), wracającym po porażce z Siergiejem Kowaliowem z sierpnia ubiegłego roku.

Według Mike'a Coppingera obaj pięściarze mają wystąpić 18 kwietnia w Wielkiej Brytanii. Do Dubois przymierzany jest Joe Joyce (10-0, 9 KO), a walka ta byłaby z pewnością hitem dla brytyjskich, ale nie tylko brytyjskich fanów. Yarde ma natomiast poprzedzić walkę wieczoru, ale z kim mógłby się zmierzyć? Tego jeszcze nie wiemy.

22-letni "Dynamite" czyni stałe postępy. W roku 2019 Brytyjczyk stoczył pięć walk i wszystkie wygrał przed czasem. Wydaje się, że naprawdę duże walki zbliżają się do niego wielkimi krokami.

28-letni Yarde kilka miesięcy temu podjął się dużego wyzwania i udał się na teren Siergieja Kowaliowa, by zaatakować jego pas WBO wagi półciężkiej. Brytyjczyk przegrał ostatecznie przed czasem, ale zaprezentował się godnie, zbierając przy tym cenne doświadczenie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.