TERENCE CRAWFORD CORAZ OSTRZEJ ATAKUJE ERROLA SPENCE'A JUNIORA

Redakcja, Boxing News 24

2020-01-06

Związany z grupą Top Rank mistrz świata WBO wagi połśredniej, Terence Crawford (36-0, 27 KO) jest coraz bardziej sfrustrowany swoją sytuację. Cała czołówka w limicie 147 funtów - oprócz Crawforda - jest bowiem związana z konkurencyjnym wobec Top Rank projektem PBC, co uniemożliwia czempionowi z Omaha walki na szczycie. Crawford postanowił zatem ostro zaatakować, celując w mistrza IBF Errola Spence'a Juniora (26-0, 21 KO) i jego kibiców.

CRAWFORD: DLACZEGO WYGRANA CANELO Z KOWALIOWEM KOGOŚ ZASKOCZYŁA? >>>

- Dale brońcie Spence'a, ale mówię wam teraz: kiedy przyjdzie dzień walki z nim, znokautuję go i będzie płakał w swoim samochodzie. On nie jest gotowy na to, co wnoszę do ringu. I przestańcie używać pieprzonych promotorów, menadżerów i doradców jako wymówek. Oni wszyscy pracują dla nas, wy głupie skurwysyny. Jeżeli zawodnik naprawdę chce walki, to żąda jej od promotora - stwierdził Crawford.

Przypomnijmy, że Spence Jr wrócił do treningów po październikowym wypadku samochodowym i celuje w bardzo mocną walkę w maju lub czerwcu. Trener Spence'a, Derrick James twierdzi, że jego podopieczny prezentuje się podczas treningów równie dobrze, jak przed wypadkiem.