HRGOVIĆ: WILDER MA BRAKI TECHNICZNE, FURY JEST NIESTABILNY

Filip Hrgović (10-0, 8 KO) scharakteryzował dwóch najlepszych swoim zdaniem pięściarzy wagi ciężkiej, czyli Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO) i Deontaya Wildera (42-0-1, 41 KO).

Do rewanżu tych gigantów wagi ciężkiej dojdzie 22 lutego w Las Vegas. Według wstępnej umowy panowie mają spotkać się również po raz trzeci, w drugiej połowie roku 2020.

- Sparowałem z Wilderem w 2014 roku, gdy obaj byliśmy na obozie Davida Haye'a. To bardzo mocny gość mentalnie z bardzo mocną prawą ręką, ale wciąż ma bardzo duże braki techniczne. Jestem dużo bardziej kompletnym pięściarzem i wierzę, że znajdę sposób, by sobie poradzić z jego siłą. W niedalekiej przyszłości mogę go pokonać - uważa Chorwat, były mistrz Europy w boksie olimpijskim oraz medalista igrzysk w Rio.

- Fury to świetny i "śliski" bokser, na pewno jeden z najlepszych zawodników. Ciężko przeciwko komuś takiemu walczyć. Nie dość, że ma solidną obronę, to jeszcze świetnie się porusza w ringu i ma szybkie ręce. Moim zdaniem jednak nie jest tak mocny psychicznie. Nie jest stabilną osobą, bawi się we wrestling, mówi coś o UFC i zmienia trenera. Nie jest tak twardy mentalnie jak Wilder, ale za to jest świetnym bokserem. Liczę na to, że pewnego dnia Fury, Wilder albo Joshua, jeden z nich pozbiera w końcu wszystkie pasy, a wtedy ja stanę naprzeciw bezdyskusyjnego mistrza - dodał Hrgović.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 06-01-2020 15:58:18 
Pokazałeś już z Moliną jaki z Ciebie kozak. Dla mnie TOP 10 na dzisiaj robi go na miękko.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 06-01-2020 16:23:47 
Zadziwiające jak komentarz łatwo wpływa na odbiór walki przez kibica...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 06-01-2020 16:49:37 
Poza ringiem Fury może robi jakieś dziwne rzeczy i czasami w odstępie dwóch dni potrafi przedstawić dwie przeciwstawne opinie.Nie wiem czego to jest wynikiem,nie mniej siła mentalna Cygana w ringu jest mistrzowska
To chyba jego najmocniejsza strona,chociaż boksersko tez jest bardzo dobry
 Autor komentarza: teanshin
Data: 06-01-2020 17:30:47 
Widzę że Chorwat ostatnio, po pokonaniu cykora Moliny ma dużo do powiedzenia. Albo zaczyna coraz częściej pokazywać się w mediach i komus zależy na jego opinii, albo porządnie wziął się za swój marketing i chce sobie wyszczekać jakąś ciekawa walkę.
Niestety żeby zawalczył z topem Sauerland musiałby sporo wyłożyć, bo nikt dla samej walki nie będzie się na niego pchał.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 06-01-2020 18:31:35 
Prawda jest taka że każdy mistrz powinien jak najszybciej brać młodych zawodników bo młody dojrzewa a mistrz się starzeje. Tak było jest i będzie, tylko nie wiem czemu nie ma takich propozycji, na miejscu Wildera brał bym Chorwata zaraz po Furym ewentualnie dał szanse Kownackiemu później Chorwatowi a 2021 Whyte.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-01-2020 18:42:50 
Up

Whyte dopiero w 2024 i to jak zasłuży :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.