SHIELDS: CHCĘ ZNOKAUTOWAĆ HABAZIN, ZA DUŻO MÓWI

Claressa Shields (9-0, 2 KO) 10 stycznia stanie do walki z Ivaną Habazin (20-3, 7 KO), a stawką tej potyczki będą wakujące pasy WBC i WBO wagi junior średniej. Amerykanka podzieliła się tymczasem z dziennikarzami swoimi noworocznymi postanowieniami.

- Naprawdę mam tylko jedno postanowienie na nowy rok - żadnych kompromisów. Dotyczy to zarówno życia osobistego, jak i zawodowego. Chcę także zbliżyć się do Boga i pozostać niepokonaną. Chciałam też powiedzieć, że przestanę przeklinać, ale tak się nie stanie - mówiła Shields.

Shields jest niezwykle zadowolona, że to jej walka otworzy rok 2020 na antenie Showtime.

- Cieszę się, że to ja zacznę rok 2020. Gervonta Davis kończył rok 2019 na Showtime, a ja tam zacznę rok 2020. Cieszę się też, że na karcie znajdzie się Jaron Ennis. Dla mnie to nowy Roy Jones boksu - dodała Shields.

Walka Shields z Habazin miała się pierwotnie odbyć już w październiku, ale wówczas odwołano ją ze względu na bójkę podczas ceremonii ważenia przed tą potyczką. Shields tymczasem zapewnia, że będzie chciała znokautować swoją rywalkę.

- Pracowałam na Florydzie przez sześć - siedem tygodni, to była ciężka praca. Chcę nokautu, Ivana za dużo mówi. Zamknę ją, nie pozwolę, by mnie lekceważyła. Zamierzam ją zbić - zakończyła "T-Rex".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 03-01-2020 07:15:45 
nie słyszałem o tym całym Jaronie, fakt, ma imponujący rekord oklepany na leszczach, choć w ringu porusza się fajnie, trzeba mieć na niego oko
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 03-01-2020 12:59:16 
Ona nie musi nikogo nokautować, zrobią to za nią jej przydupasy...

"Chciałam też powiedzieć, że przestanę przeklinać, ale tak się nie stanie - mówiła Shields."

Typowa babska gadka szmatka. Chuj Ci w dupę pierdolona idiotko. Szkoda, że nie znasz polskiego, bo bym Cię bardziej zwyzywał.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 03-01-2020 13:09:19 
Nie wiem, czy bardziej chciałbym żeby przegrała tę walkę, czy kolejną z Amandą Nunes w klatce, gdzie zostanie upokorzona.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 03-01-2020 14:26:29 
A co tam u braciszka słychać, czyżby również planował kolejny knockout i zbliżenie się do Boga?
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 03-01-2020 23:45:40 
szczekacza mowi ze ktos za duzo mowi....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.