TEDDY ATLAS: WALKA Z WILDEREM PRZYPOMINA SKOK Z WIEŻOWCA

Redakcja, The Fight

2020-01-01

Legendarny trener i analityk boksu Teddy Atlas po raz kolejny nie zawiódł i w autorskim programie The Fight przedstawił swoje barwne, pierwsze spojrzenie na wielką walkę wagi ciężkiej Tyson Fury vs Deontay Wilder II, która czeka nas 22 lutego w Las Vegas.

WSZYSTKO O WALCE FURY vs WILDER II >>>

- Można z Wilderem wygrywać rundy, można lepiej boksować, ale jego rywal zawsze przypomina faceta, który skacze z tarasu widokowego Empire State Building. Spadając mija pięćdziesiąte piętro i pyta ludzi wyglądających z okien: ''Jak mi idzie?''. Ludzie krzyczą wtedy: ''Na razie jest dobrze chłopie!''. Tak to właśnie jest w starciu z Wilderem, idzie dobrze, ale spada się z wieżowca i chodnik jest coraz bliżej. Lepiej więc poszukać spadochronu, zanim dojdzie do tragedii - powiedział Atlas.

- Problemem Fury'ego jest też to, że nie jest w stanie zrobić w ringu więcej niż w pierwszej walce. Wilder może za to walczyć lepiej niż za pierwszym razem, ma większą przestrzeń do rozwoju - dodał Teddy i zapowiedział kilka godzin później, że wkrótce przedstawi szczegółową analizę rewanżu w Las Vegas.