BARRERA GOTOWY NA POWRÓT, CHCE WALKI Z BROWNEM

Redakcja, boxingscene

2019-12-31

Kubańczyk Sullivan Barrera (22-3, 14 KO) jest już w 100% zdrowy i gotowy, by wrócić między liny. W czerwcu 37-latek przegrał na punkty z Jesse Hartem i była to jego jedyna walka w kończącym się roku.

- W sierpniu Sullivan przeszedł operację. Wrócił już na salę, jest całkowicie zdrowy. W dodatku może walczyć z każdym, gdyż jest wolnym agentem, nie ma promotora - przekazał mediom menadżer pięściarza,  Luis Molina.

Barrera najchętniej chciałby się zmierzyć teraz z Marcusem Brownem (23-1, 16 KO), który również w ostatnim występie poniósł porażkę.

- To byłaby idealna walka dla każdego z nich. Coś na zasadzie "być albo nie być". Obaj są po porażkach i muszą wrócić do gry - dodał Molina.

- Wiele osób mówi, że jestem za stary, ale wiem, co mogę zrobić. Nie byłem w 100% dysponowany w ostatnich kilku walkach. Ludzie od dawna nie widzieli najlepszego Sullivana Barrery. Potrzebuję tylko jednej szansy, aby wkroczyć na ring i udowodnić to. Mam nadzieję, że ludzie Browne'a będą zainteresowani naszą walką - powiedział Barrera, doświadczony przedstawiciel szerokiej czołówki w limicie do 175 funtów.