TYSON FURY: POTRZEBOWAŁEM ZMIAN

- Wracamy do podstaw. Potrzebowałem zmian - Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) po raz pierwszy tak otwarcie komentuje decyzję o zmianie trenera z Bena Davisona, który towarzyszył mu od czasu powrotu, na Javana "Sugar" Hilla.

Panowie poznali się i przez moment potrenowali wspólnie w 2010 roku. Wtedy jeszcze najważniejszą osobą na sali był Emanuel Steward, lecz Hill również miał okazję podpatrywać w akcji i tarczować "Króla Cyganów". Ta dwójka wyjdzie jako jeden zespół 22 lutego w Las Vegas do rewanżu z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO) z pasem WBC wagi ciężkiej w stawce.

- Stawałem się trochę przestarzały, powtarzalny w swoich akcjach, robiłem te same rzeczy każdego dnia na treningach przez wiele lat. Potrzebowałem po prostu jakiejś zmiany - mówi Fury i dodaje, że w rewanżu będzie boksował znacznie agresywniej niż w pierwszym pojedynku.

Przypomnijmy, że po wrześniowej wygranej nad Otto Wallinem (20-1, 13 KO) zmian w sztabie domagał się charyzmatyczny ojciec Tysona, John Fury. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-12-2019 21:09:10 
W pełni ukształtowany pięściarz nie zaprezentuje innego boksu niż ten który prezentował do tej pory i żaden trener tego nie zmieni, tym bardziej w 2 m-ce. On może poprawić to co już umie czyli tańce ringowe i rzucane ciosy bez skrętu. Agresji ringowej się nie wytrenuje, bo ta jak z granitową szczęką, albo się ją ma albo nie.
 Autor komentarza: garson
Data: 28-12-2019 21:28:15 
Fury i agresja... nikt chyba nie wierzy w te bajki :D
 Autor komentarza: Champion20
Data: 28-12-2019 22:11:25 
Ja bym powiedział że Fury ma bardzo podobną odporność i szczękę jak Joshua to ten sam level czyli NIENAJLEPSZA.
Boksersko Fury jest znacznie lepszy od AJ dlatego myślę ze spokojnie by go wypunktował.
Wilder ma mocną szczękę i mocny cios i teoretycznie jest najmocniejszy z całej trójki o ile ktoś go nie ośmieszy boksersko w ringu i wytrwa do ostatniego gongu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.