FURY I WILDER PO OGŁOSZENIU LUTOWEGO REWANŻU W LAS VEGAS

Redakcja, Informacja prasowa

2019-12-28

Wczoraj oficjalnie ogłoszono walkę Deontay Wilder vs Tyson Fury II, do której dojdzie 22 lutego w Las Vegas. Jej bohaterowie to dwie bardzo mocne i charyzmatyczne osobowości, które od dawna głoszą własne narracje niczym walczący kaznodzieje. Oto, co mieli do powiedzenia po ogłoszeniu rewanżowego pojedynku.

WSZYSTKO O WALCE FURY vs WILDER II >>>

- Chcę dać kibicom to, co chcą zobaczyć. Moje trzy ostatnie walki były spektakularne: od wejść do ringu, przez moje królewskie szaty, do niesamowitych nokautów. Jestem gotowy, by rozwiać wszelkie kontrowersje z pierwszej walki. Tym razem dokończę robotę - twierdzi mistrz WBC Wilder, który niedawno wrócił z wakacji we Włoszech i rozpoczął obóz przygotowawczy.

- Dosyć unikania mnie i chowania się. Data jest ustalona, zdetonuję ten cały Bomb Zquad (tak nazywany jest team Wildera - przyp.red.) niczym saper. Prawdziwy czempion, ''Król Cyganów'' otrzyma w lutym kolejną koronę i będzie na to patrzył cały świat. Ten menel z Alabamy dostanie wreszcie to, na co zasłużył - tako rzecze Fury, który tuż przed rozpoczęciem przygotowań do rewanżu rozstał się ze swoim trenerem, Benem Davisonem i rozpoczął współpracę z Javanem Hillem ze słynnego Kronk Gym.